Povezane vesti
Premijer Australije se izvinio jer je otišao na odmor dok bukte požari
RTS 20.12.2019
Premijer Australije Skot Morison izvinio se jer je otišao na odmor na Havaje dok se situacija sa šumskim požarima u zemlji pogoršava. Skot Morison je rekao da će skratiti odmor, pa se očekuje da će već u subotu biti u Australiji. "Duboko žalim ako je moj… »
Premijer Australije se vraća kući što pre: Morison se izvinio zbog odlaska na odmor dok bukte požari!
Kurir 20.12.2019
Premijer Australije Skot Morison javno se izvinio danas zbog toga što je otišao na odmor na Havaje, dok se situacija sa požarima u zemlji pogoršava. Morison je rekao da će skratiti odmor nakon što je njegovo odsustvo ove nedelje naišlo na osudu i… »
Premijer Australije na udaru zbog odmora: Otišao na Havaje dok zemlja gori, sad se izvinjava
Telegraf 20.12.2019
Premijer je rekao da će skratiti odmor nakon što je njegovo odsustvo naišlo na osudu i proteste. Premijer Australije Skot Morison javno se izvinio danas zbog toga što je otišao na odmor na Havaje dok se situacija sa požarima u zemlji pogoršava. Morison… »
Vesti dana »

Evrobasket: Crna Gora izdržala poluvreme protiv Nemačke, Portugal napravio prvo iznenađenje
BBC News pre 1 satjoš 64 povezane

Više od 120 profesora i saradnika Filozofskog fakulteta: U atmosferi ucena i pretnji nije moguće održati ispite
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 36 povezanih

Sigurnost naftovoda zavisi od stabilnosti država kroz koje prolazi
Politika pre 4 minutajoš 33 povezane

Počinje evrobasket: Orlovi kreću po zlato! Modernizacija KK crvena zvezda: Klub predstavio najsavremenije promene!
Hot sport pre 1 satjoš 28 povezanih