Повезане вести
Брена бесна одбрусила усташким генералима! Жестко им одговорила на нападе: И даље су најгласнији хушкачи и примитивци
Курир 20.12.2019
Лепа Брена је протеклог викенда одржала два концерта у Загребу, након чега су је усташки војни генерали и поједине хрватске јавне личности напали да је тамо непожељна, јер је учествовала у агресији на Хрватску и наводно… »
Наравно да ми је место у Хрватској, не слушам примитивце и хушкаче!
Мондо 20.12.2019
Лепа Брена за домаће медије коментарисала бурне реакције на концерте у Загребу. Лепа Брена за домаће медије коментарисала бурне реакције на концерте у Загребу. Лепа Брена одржала је прошлог викенда два концерта у Загребу, због… »
Вести дана »
УКРАЈИНСКА КРИЗА Украјински дрон оштетио московску рафинерију нафте; Зеленски: Московска област осетила домет украјинских далекометних могућности
РТВ пре 0 минутајош 26 повезаних
УСАФ: Нико није преживео пад бомбардера Б-52 у Калифорнији, у авиону било осам људи
Аеро.рс пре 2 сатајош 19 повезаних
УЖИВО Техеран: Прва фаза преговора са САД о окончању рата је завршена, у петак крец́е друга
Спутник пре 1 сатјош 20 повезаних




