Povezane vesti

Emotivni Miha: Jedno od najvećih priznanja u karijeri, jer su me izabrali moji ljudi! Deki, tu sam uvek za tebe

Emotivni Miha: Jedno od najvećih priznanja u karijeri, jer su me izabrali moji ljudi! Deki, tu sam uvek za tebe

Mozzart sport 20.12.2019
Siniša dobio Zlatnu loptu za najboljeg trenera u 2019. Borio se Siniša Mihajlović da ne pusti suzu kada je izašao na veliku scenu Narodnog pozorišta. Šef struke Bolonje dobio je na proslavi 100 godina Fudbalskog saveza Srbije Zlatnu loptu za… »
Srbija je ovo čekala: - Miha napravio emotivni šok! "i u Italiji ja sam uvek Srbin, bez vas bolest nisam mogao da prebrodim!"…

Srbija je ovo čekala: - Miha napravio emotivni šok! "i u Italiji ja sam uvek Srbin, bez vas bolest nisam mogao da prebrodim!"…

Sportal blic 20.12.2019
je stigao u Beograd, prvi put od dana kada je otkrio da mu je dijagnostikovana leukemija, sa onim istim hrabrim izrazom lica koji ne skida već mesecima. Isto toliko traje i njegova borba sa opakom bolešću, a kako je kraj godine vezan i za razne… »
Mihajlović prvi put u Beogradu, sa Stankovićem na proslavi FSS (Foto/video)

Mihajlović prvi put u Beogradu, sa Stankovićem na proslavi FSS (Foto/video)

Večernje novosti 20.12.2019
Srpski stručnjak u Beogradu nije bio od momenta kada mu je dijagnostikovana leukemija i od tada se bori sa opakom bolešću. Prvi put u srpskoj prestonici. Siniša Mihajlović je došao u Beograd kako bi dobio priznanje za najboljeg trenera koje… »
Mihajlović stigao u pozorište! Sa maskom na licu i u pratnji kuma, Siniša došao po nagradu - čeka se govor! /foto/

Mihajlović stigao u pozorište! Sa maskom na licu i u pratnji kuma, Siniša došao po nagradu - čeka se govor! /foto/

Sportal blic 20.12.2019
Siniša Mihajlović je stigao u Narodno pozorište gde će dobiti priznanje od Fudbalskog saveza Srbije za trenera godine. I to na 100. godišnjici FSS, a sem trenera Bolonje priznanja će dobiti Dušan Tadić za najboljeg fudbalera i Violeta Slović… »
Siniša Mihajlović uskoro dolazi u Srbiju

Siniša Mihajlović uskoro dolazi u Srbiju

Dnevnik 20.12.2019
Srpski trener Siniša Mihajlović dolazi iz Italije u Srbiju na svečanu dodelu "Zlatne lopte" za najboljeg trenera u izboru FSS u prethodnoj godini na ceremoniji na kojoj će biti proslavljeno i 100 godina od osnivanja Fudbalskog saveza Srbije, javlja… »
U društvu Dejana Stankovića, sa maskom na licu: Mihajlović posle dugo vremena stigao u Srbiju (video)

U društvu Dejana Stankovića, sa maskom na licu: Mihajlović posle dugo vremena stigao u Srbiju (video)

Hot sport 20.12.2019
Siniša Mihajlović je po prvi put od kada je obelodanjeno da boluje od Leukemije stigao u Srbiju. Njega je na aerodromu ‘Nikola Tesla’ dočekao kum Dejan Stanković koji je juče postavljen za novog trenera Crvene zvezde umesto Vladana Milojevića… »
Sjajno: Mihajlović danas stiže u Beograd, obratiće se u TV prenosu!

Sjajno: Mihajlović danas stiže u Beograd, obratiće se u TV prenosu!

Hot sport 20.12.2019
Srpski stručnjak i trener Bolonje Siniša Mihajlović doputovaće danas u Srbiju i prisustvovaće 100-godišnjici FS Srbije. Lepo! Siniša Mihajlović stiže u Beograd! Srpski stručnjak koji je dobio bitku protiv leukemije prvi put će doći u Srbiju… »
Miha dolazi specijalnim avionom: Siniša će se obratiti Srbiji sa bine Narodnog pozorišta na dodeli Zlatne lopte!

Miha dolazi specijalnim avionom: Siniša će se obratiti Srbiji sa bine Narodnog pozorišta na dodeli Zlatne lopte!

Sportal blic 20.12.2019
stiže u Srbiju! Naš proslavljeni trener će u Beograd doputovati specijalnim avionom obezbeđenim od njegovog kluba - Bolonje, prenosi "Sportski žurnal". će se nakon uručivanja nagrade Fudbalskog saveza Srbije obratiti državi se bine Narodnog… »

Vesti dana »