Povezane vesti

Obećao sam da neću da plačem, ali... Mihajlović emotivnim govorom raznežio sve u Narodnom pozorištu

Obećao sam da neću da plačem, ali... Mihajlović emotivnim govorom raznežio sve u Narodnom pozorištu

Telegraf 20.12.2019
Trener Bolonje dobio je priznanje za najboljeg trenera Srbije u 2019. godini. Fudbalski savez Srbije proslavio je veliki jubilej - jedan vek od osnivanja. U Narodnom pozorištu u Beogradu održana je Svečana akademija, na kojoj je FS Srbije dodelio tri… »
Svečanost FSS, važne zvanice i Mihine emocije

Svečanost FSS, važne zvanice i Mihine emocije

N1 Info 20.12.2019
Fudbalski savez Srbije proslavio je u petak 100 godina osnivanja i dodelio godišnje nagrade. Od ranije se znalo da će nagrade za 2019. dobiti Siniša Mihajlović, Dušan Tadić i Violeta Slović. Znalo se i da će najbolji fudbaler i fudbalerka… »
Mihajlović: Najveće priznanje koje sam mogao da dobijem

Mihajlović: Najveće priznanje koje sam mogao da dobijem

Beta 20.12.2019
Trener fudbalera Bolonje Siniša Mihajlović rekao je večeras u Beogradu da mu je nagrada Fudbalskog saveza Srbije (FSS) za najboljeg trenera najveće priznanje koje je mogao da dobije u karijeri. Siniša Mihajlović je na svečanosti FSS u Narodnom… »
Dirljiv govor Siniše Mihajlovića: ''Obećao sam da neću da plačem...''

Dirljiv govor Siniše Mihajlovića: ''Obećao sam da neću da plačem...''

Sportske.net 20.12.2019
Najbolji srpski trener u godini na izmaku uz dosta emocija obratio se večeras prisutnima na svečanosti FSS u Narodnom pozorištu u Beogradu. Na toj svečanosti Mihajloviću je dodeljeno priznanje za najboljeg srpskog trenera u 2019, dok je Dušan Tadić… »
Tadićeve želje za 2020: Plasman na EP i dupla kruna sa Ajaksom

Tadićeve želje za 2020: Plasman na EP i dupla kruna sa Ajaksom

Mozzart sport 20.12.2019
Violeta Slović prva fudbalerka sa Zlatnom loptom. Za Fudbalski savez Srbije pala je zavesa na 2019. godinu. Održana je svečana proslava 100 godina FSS-a u Narodnom pozorištu pred velikim brojem nekadašnjih i sadašnjih asova, trenera, fudbalskih… »
Emotivan govor Mihajlovića: Uvek sam bio i uvek ću ostati Srbin, nadam se da vas nisam razočarao

Emotivan govor Mihajlovića: Uvek sam bio i uvek ću ostati Srbin, nadam se da vas nisam razočarao

Večernje novosti 20.12.2019
Biti izabran od svojih ljudi, od Srba, za najboljeg trenera u Srbiji, za mene ništa nema veću važnost od toga. Za mene je ovo najveće priznanje koje sam mogao da dobijem u karijeri - rekao je Siniša. “ Njegova snaga je u tome što ne beži od… »
Mihajlović: Obećao sam da neću da plačem, ali hvala vam od srca i želim da izrazim veliku zahvalnost za ovu počast

Mihajlović: Obećao sam da neću da plačem, ali hvala vam od srca i želim da izrazim veliku zahvalnost za ovu počast

Sportski žurnal 20.12.2019
Čestitao bih i mom bratu i kumu Dejanu Stankoviću što je postao trener Zvezde. To je velika stvar - rekao je Mihajlović. Najbolji trener Srbije za 2019. godinu Siniša Mihajlović izjavio je večeras da mu je „Zlatna lopta” FSS jedno od najdražih… »
Miha čestitao Stankoviću preuzimanje Zvezde i poslao mu jaku poruku!

Miha čestitao Stankoviću preuzimanje Zvezde i poslao mu jaku poruku!

Telegraf 20.12.2019
Trener Bolonje i nekadašnji saigrač novog stratega crveno-belih. Fudbalski savez Srbije dodelio je "Zlatnu loptu" najboljem treneru u 2019. Siniši Mihajloviću, dok je za najboljeg fudbalera proglašen kapiten Ajaksa Dušan Tadić. Posle primanja… »
Emotivni Miha: Nadam se da vas nisam razočarao...

Emotivni Miha: Nadam se da vas nisam razočarao...

Mondo 20.12.2019
"Obećao sam da neću da plačem" "Obećao sam da neću da plačem" Emotivno je Siniša Mihajlović reagova na dobijanje priznanja za najboljeg trenera Srbije u ovoj godini, a održao je i emotivan govor, koji sam od sebe steže grlo... Njemu je nagradu… »
Nikad jača fudbalska i sportska imena Srbije na jednom mestu! Proslava FSS okupila elitu!

Nikad jača fudbalska i sportska imena Srbije na jednom mestu! Proslava FSS okupila elitu!

Telegraf 20.12.2019
Na svečanosti FSS povodom proslave jubileja 100 godina od osnivanja, pojavio se veliki broj sportskih radnika. Fudbalski savez Srbije proslavlja veliki jubilej i obeležava jedan vek od osnivanja. U Narodnom pozorištu u Beogradu održana JE Svečana… »
Vučić sa predsednikom UEFA Čeferinom

Vučić sa predsednikom UEFA Čeferinom

Studio B 20.12.2019
Predsednik Vučić sastao se sa prvim čovekom Evropske fudbalske unije (UEFA) Aleksanderom Čeferinom na beogradskom aerodromu „Nikola Tesla“. foto Tanjug Vučić je pozdravio prvog čoveka UEFA po dolasku u Srbiju, gde će biti gost na večerašnjoj… »
"Gardijanovih" 100 najboljih: Mesi je suveren, Tadić tek 27, glasao i mondo

"Gardijanovih" 100 najboljih: Mesi je suveren, Tadić tek 27, glasao i mondo

Mondo 20.12.2019
Zvezda Barselone dobila još jednu nagradu za igrača godine, kapiten Ajaksa jedini srpski fudbaler na listi. Zvezda Barselone dobila još jednu nagradu za igrača godine, kapiten Ajaksa jedini srpski fudbaler na listi. Na kraju svake godine dodeljuju se… »

Vesti dana »