Povezane vesti
Pismo Saveza za Srbiju delegaciji EP: Bavljenje formom neće dovesti do ukidanja diktature
Radio 021 21.12.2019
Predstavnici Saveza za Srbiju uputili su pismo delegaciji Evropskog parlamenta u kom osporavaju "značajan iskorak u stvaranju boljih uslova za izbore u Srbiji". “Istina je, nažalost, potpuno drugačija. Napretka nema. Situacija je čak drastično gora, kako… »
SzS u pismu EP: Bavite se tehnikom, ne onim što se u Srbiji dešava svaki dan
N1 Info 21.12.2019
"Razlika vaših i naših ocena posledica je činjenica da se vi bavite tehničkim poboljšanjima koja treba da se odraze pre svega na dešavanja u 45 dana predizborne kampanje, a ne onim što se u Srbiji dešava svaki od 1.445 dana koliko ih ima između dva… »
SzS predstavnicima EP: Potrebne suštinske, ne tehničke izmene
RTV 21.12.2019
BEOGRAD - Savez za Srbiju uputio je danas otvoreno pismo predstavnicima Evropskog parlamenta koji učestvuju u međustranačkom dijalogu vlasti i opozicije, u kojem ocenjuju da do sada nije postignut napredak u tom procesu i traže da se, između ostalog… »
SzS u pismu delegaciji EP: Vi se bavite tehničkim poboljšanjima
Novi magazin 21.12.2019
Razlika vaših i naših ocena posledica je činjenica da se vi bavite tehničkim poboljšanjima koja treba da se odraze pre svega na dešavanja u 45 dana predizborne kampanje, a ne onim što se u Srbiji dešava svaki od 1.445 dana koliko ih ima između dva… »
Vesti dana »

Mediji: Bela kuća pozitivno ocenila razgovore Vitkofa u Moskvi
Sputnik pre 16 minutajoš 39 povezanih

Vučić: Kriza u BiH postaje žarište neizvesnosti, učinićemo sve da sačuvamo mir i stabilnost
Beta pre 16 minutajoš 21 povezana

Sprečen promet 40 tona pilećeg mesa zaraženog salmonelom, uhapšene dve osobe iz Ćićevca
Naslovi.ai pre 1 satjoš 36 povezanih

Vučić o sastanku sa Meloni: Niko nije ni pomenuo reč NATO, ostajemo vojno neutralni
Beta pre 31 minutajoš 176 povezanih

Vremenska prognoza Srbije 6. do 8. avgust 2025: poplave u Boru, lokalni pljuskovi i najava toplog vikenda
Naslovi.ai pre 27 minutajoš 40 povezanih