Povezane vesti

Stanković promovisan u Zvezdi: Boriću se kao lav

Stanković promovisan u Zvezdi: Boriću se kao lav

Politika 21.12.2019
Novi trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković izjavio je da ima veliku zelju da se dokaže u voljenom klubu i da sa nestrpljenjem čeka početak rada. Stanković je promovisan na stadionu „Rajko Mitić” kao naslednik Vladana Milojevića, a… »
DS na Zvezdinoj trenerci za trenera: Dejan Stanković preuzeo dužnost (VIDEO)

DS na Zvezdinoj trenerci za trenera: Dejan Stanković preuzeo dužnost (VIDEO)

Vesti online 21.12.2019
Dva dana kasnije na „Marakani“ ista slika – puna pres-sala, sevanje bliceva, pljesak, ista lica za glavnim stolom – a drugi glavni junak. Vladan Milojević je otišao, a stigao je Dejan Stanković (41). Novi Zvezdin trener, jedna od igračkih… »
Stanković: Murinjo je pao u nesvest kad je čuo, oslonićemo se na igrače iz omladinskog pogona

Stanković: Murinjo je pao u nesvest kad je čuo, oslonićemo se na igrače iz omladinskog pogona

Večernje novosti 21.12.2019
Od Svena Gorana Eriksonea strpljenje, od Manćinija rad na terenu, od Žozea karatker i od Mihe neodustajanje, to su neki motivi - poručio je novi trener Zvezde. OD Eriksena bih uzeo strpljenje, od Mančinija rad na terenu, od Murinja karakter, a od… »
Crveno-bela radost Evo šta je Dejan Stanković odmah uradio kada je sa Marakane prvi put izašao kao novi trener Zvezde /foto/

Crveno-bela radost Evo šta je Dejan Stanković odmah uradio kada je sa Marakane prvi put izašao kao novi trener Zvezde /foto/

Sportal blic 21.12.2019
u subotu je predstavila javnosti novog trenera . Bivši fudbaler ovog kluba, na prvoj konferenciji za štampu nakon potpisa, bio je vidno uzbuđen pred nove radne obaveze. A, posle emotivnog, po malo i duhovitog izlaganja pred novinarima, ali i kamerama… »
Stankovićev stručni štab - poznata četvorica, čeka se kondicioni trener

Stankovićev stručni štab - poznata četvorica, čeka se kondicioni trener

Mondo 21.12.2019
Novi trener Crvene zvezde otkrio većinu onih koji će mu biti najbliži saradnici. Novi trener Crvene zvezde otkrio većinu onih koji će mu biti najbliži saradnici. Vidno pod tremom govorio je Dejan Stanković pred brojnim novinarima i navijačima… »
Dejan Stanković: Imao sam samo jednu misiju – Da se vratim kući u Zvezdu! Kada je saznao, Žoze je pao u nesvest (video)

Dejan Stanković: Imao sam samo jednu misiju – Da se vratim kući u Zvezdu! Kada je saznao, Žoze je pao u nesvest (video)

Hot sport 21.12.2019
Crvena zvezda je i zvanično predstavila novog trenera, ‘kormilo’ crveno-belog broda povereno je legendarnom fudbaleru Dejanu Stankoviću kome će ovo biti prvi samostalni posao. Konferenciju za medije je otvorio Zvezdan Terzić. – Dame i gospodo… »
Ne zaboravlja gde je počeo: Emotivni susret Stankovića sa prvim trenerom Tomom Milićevićem (VIDEO)

Ne zaboravlja gde je počeo: Emotivni susret Stankovića sa prvim trenerom Tomom Milićevićem (VIDEO)

Hot sport 21.12.2019
Crvena zvezda je danas dobila novog trenera, a raspoloženje u pres sali dostiglo je vrhunac. Nasmejan, rečit i gladan rada, tako je na današnjoj pres konferenciji izgledao legendarni fudbaler Crvene zvezde Dejan Stanković. Sala pres centra na… »
Terza otkrio, ko je mogao umesto Stankovića?

Terza otkrio, ko je mogao umesto Stankovića?

Sportske.net 21.12.2019
Čelnici "crveno-belih" smatraju da je budućnost pred novim trenerom. Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić rekao je danas da je novi trener Dejan Stanković veliki sportista i da očekuje da će doneti potrebnu strast i energiju tom… »
Zvezdin direktor oduševljen Stankovićevim rečima: Terza, moraš da veruješ, ja hoću i mogu

Zvezdin direktor oduševljen Stankovićevim rečima: Terza, moraš da veruješ, ja hoću i mogu

Mozzart sport 21.12.2019
"Kada smo pričali telefonom nisam mogao da ga prekinem, imao je monolog od 25 minuta", poručio je Terzić. Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić kaže da odavno nije video takvu želju i stast kod jednog trenera, kao što je to slučaj sa… »
Deki, dobro došao kući – Terzić: Velika je bila želja Stankovića da radi u Zvezdi, rekao sam Mrkeli ‘Ako ode…

Deki, dobro došao kući – Terzić: Velika je bila želja Stankovića da radi u Zvezdi, rekao sam Mrkeli ‘Ako ode…

Hot sport 21.12.2019
U krcatoj sali pres centra stadiona ‘Rajko Mitić’ javnost se upoznala sa novim trenerom Crvene zvezde. Novog trenera predstavio je direktor kluba Zvezdan Terzić koji je otkrio kako je došlo do saradnje. – Prijatno sam se iznenadio kada sam video… »
Dva prijatelja ponovo zajedno – Stanković: Na prijateljstvo sa Savom stavljam zagradu kada bude derbi!

Dva prijatelja ponovo zajedno – Stanković: Na prijateljstvo sa Savom stavljam zagradu kada bude derbi!

Hot sport 21.12.2019
Marta se u srpski fudbal kao trener Vratio Savo Milošević, a danas je ‘klupu zadužio’ i Dejan Stanković. Pisali smo o atmosferi na današnjoj promociji Stankovića i velikom broju okupljenih novinara koji su ga dočekali. DEKI, DOBRO DOŠAO KUĆI… »
Dejan Stanković: Hvala Miloju, boriću se kao lav! Murinjo pao u nesvest...

Dejan Stanković: Hvala Miloju, boriću se kao lav! Murinjo pao u nesvest...

Mondo 21.12.2019
Novi trener crveno-belih Dejan Stanković energično govorio na konferenciji za medije i posebno se zahvalio čoveku koga je nasledio - Vladanu Milojeviću. Terzić je otkrio kako su tekli pregovori, a Stanković se osvrnuo i na kritike da "nema… »
Dejan Stanković novi trener crvene zvezde! "Toliko sam u fudbalu, ovo nisam video nigde na svetu!"

Dejan Stanković novi trener crvene zvezde! "Toliko sam u fudbalu, ovo nisam video nigde na svetu!"

Sportal blic 21.12.2019
Nekadašnji as crveno-belih i naše reprezentacije Dejan Stanković je ove subote zvanično postao novi trener FK Crvena zvezda. Da ovo nije običan dan za šampiona Srbije, potvrdila je vreva na "Marakani" od jutarnjih sati, rani dolazak u klub u kome je… »
Ni "murinjo u nesvestici", ni debi protiv Terzića: Dejan Stanković je na promociji rekao ovo i nasmejao punu salu!

Ni "murinjo u nesvestici", ni debi protiv Terzića: Dejan Stanković je na promociji rekao ovo i nasmejao punu salu!

Sportal blic 21.12.2019
Novi trener FK Crvena zvezda, Dejan Stanković, na promociji na "Marakani" u jednom trenutku je nasmejao sve prisutne. Nakon vrlo , a onda i zanimljivostima poput reakcije Žozea Murinja na njegov preuzimanje crveno-belih i igrački debi baš protiv… »
Svi su gledali u Dekija stankovića, samo je on: - plakao! On je na Marakani najemotivnije doživeo dolazak novog trenera…

Svi su gledali u Dekija stankovića, samo je on: - plakao! On je na Marakani najemotivnije doživeo dolazak novog trenera…

Sportal blic 21.12.2019
Legendarni fudbaler Dejan Stanković zvanično je postao novi trener Crvene zvezde, a na njegovom predstavljanju bilo je onih koji nisu mogli da zadrže svoje emocije. Iza novinara, kod samog ulaza u konferencijsku salu na "Marakani", jedan momak je u… »
Dejan Stanković: Obećavam da ću se boriti kao lav

Dejan Stanković: Obećavam da ću se boriti kao lav

Beta 21.12.2019
Novi trener fudbalera Crvena zvezda Dejan Stanković rekao je danas da je pre 22 godine otišao iz tog kluba u misiju i da se vrati, a posebno je zahvalio dosadašnjem šefu stručnog štaba Vladanu Milojeviću. "Hvala klubu, legendama, navijačima, što… »
Sve je spremno: Nikada veće interesovanje novinara nego danas, čeka se predstavljanje Stankovića

Sve je spremno: Nikada veće interesovanje novinara nego danas, čeka se predstavljanje Stankovića

Hot sport 21.12.2019
Ostalo je još nekoliko minuta do predstavljanja novog trenera Crvene zvezde, a novinari željno isčekuju novog šefa stručnog štaba šampiona Srbije Dejana Stankovića Veliki broj novinara čeka obraćanje novog trenera Crvene zvezde Dejana… »
Legenda i zvanično na klupi: Stanković preuzeo Crvenu zvezdu (foto)

Legenda i zvanično na klupi: Stanković preuzeo Crvenu zvezdu (foto)

Večernje novosti 21.12.2019
Crveno-beli na konferenciji za štampu i zvanično predstavili Dejana kao novog šefa stručnog štaba. Kao što su “Novosti” i najavile. Novi trener Crvene zvezde je zvanično Dejan Stanković. Potvrda svega toga stigla je na današnjoj konferenciji… »
Zvezdaši, radujte se, Deki se vratio kući: "Pre 22 godine, Zvezda me je poslala u misiju..."

Zvezdaši, radujte se, Deki se vratio kući: "Pre 22 godine, Zvezda me je poslala u misiju..."

Sportske.net 21.12.2019
Novi trener "crveno-belih" najavio i prvo pojačanje. Crvena zvezda je danas na konferenciji za štampu predstavila svog novog trenera. Nakon što je Vladan Milojević napustio kormilo "crveno-belih", ekipu je preuzeo proslavljeni srpski fudbaler Dejan… »
Stanković: Miloje hvala, boriću se kao lav, Murinjo pao u nesvest

Stanković: Miloje hvala, boriću se kao lav, Murinjo pao u nesvest

N1 Info 21.12.2019
Crvena zvezda u subotu je predstavila Dejna Stankovića kao novog trenera prvog tima. Stanković na mestu šefa stručnog štaba menja Vladana Milojevića koji je klub napustio nakon dve i po izuzetno uspešne godine. Dejan Stanković i zvanično je… »
Milićević veruje u učenika: Deki je bio veliki igrač, a očekujem da će biti takav i trener, jer Zvezda ne trpi neuspeh

Milićević veruje u učenika: Deki je bio veliki igrač, a očekujem da će biti takav i trener, jer Zvezda ne trpi neuspeh

Večernje novosti 21.12.2019
Šampionska titula i Evropa su imperativ na "Marakani", Stanković može da potraje kao Miloje, kaže Tomislav Milićević. BIĆE pomalo neobično da kada se lopta ponovo zakotrlja na terenima širom Srbije tamo u februaru, videti kraj klupe Crvene zvezde… »

Vesti dana »