Povezane vesti
Kuba dobila prvog premijera posle četiri decenije
Dnevnik 21.12.2019
HAVANA: Kubanski predsednik Migel Dijaz-Kanel imenovao je danas ministra turizma Manuela Marera Krusa za prvog premijera posle 43 godine, a njegov izbor potvrdio je parlament u Havani. Marero (56) je bio ministar turizma 16 godina u periodu kada je Kuba… »
Kuba dobila premijera posle 43 godine
RTS 21.12.2019
Dosadašnji ministar turizma Manuel Marero Kruz imenovan je za kubanskog premijera, prvog u istoriji zemlje posle 43 godine. Manuel Marero Kruz (56) bio je ministar turizma oko 16 godina, a funkciju premijera obavljaće narednih pet godina, navodi… »
Kuba dobila premijera posle 43 godine
Radio 021 21.12.2019
Kubanski parlament u subotu je imenovao Manuela Marera za predsednika vlade, što je funkcija koja ne postoji od 1976. godine, preneli su kubanski mediji. Marero (56), po struci arhitekta, bio je ministar turizma od 2004. godine. Parlament, koji ima dva… »
Imenovan premijer Kube, prvi put od 1976. godine
N1 Info 21.12.2019
Kubanski parlament imenovao je Manuela Marera za predsednika vlade, što je funkcija koja ne postoji od 1976. godine, preneli su kubanski mediji. Marero (56), po struci arhitekta, bio je ministar turizma od 2004. godine. Parlament, koji ima dva zasedanje… »
Vesti dana »

Dvadeset šest godina od NATO bombardovanja: Tačan broj žrtava još uvek nepoznat (FOTO)
Insajder pre 11 minutajoš 14 povezanih

Građani napustili zgradu Skupštine Čačka, novi protest zakazan za ponedeljak (VIDEO)
Danas pre 7 satijoš 6 povezanih

Oglasila se majka poginulog pevača: Oprostila se od sina potresnim rečima, nižu se poruke saučešća
Mondo pre 39 minutajoš 7 povezanih

Grmi Zlatanova pesma posle pobede Srbije: Vlahović napravio šou na Marakani posle gola
Mondo pre 21 minutajoš 5 povezanih

Nova runda pregovora u Rijadu - SAD, Ukrajina i Rusija korak bliže mirnom rešenju
RTS pre 41 minutajoš 3 povezane