Povezane vesti

Dačić: Predložio sam Vučiću da izađemo zajedno na izbore da me ne sumnjiče da idem s opozicijom

Dačić: Predložio sam Vučiću da izađemo zajedno na izbore da me ne sumnjiče da idem s opozicijom

Beta 22.12.2019
Ministar spoljnih poslova i predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da je predložio predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću da izadju zajedno na predstojeće izbore, pošto ga stalno sumnjiče za saradnju sa… »
Dačić pozvao Vučića da zajedno izađu na izbore

Dačić pozvao Vučića da zajedno izađu na izbore

Slobodna Evropa 22.12.2019
Ministar spoljnih poslova Srbije i predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da je predsedniku Aleksandru Vučiću predložio da socijalisti i Srpska napredna stranka (SNS) zajedno izađu na predstojeće izbore. "Ja… »
Dačić pozvao Vučića da zajedno izađu na izbore: Što bih išao sa opozicijom, nisam glup, nemojte da me potcenjujete

Dačić pozvao Vučića da zajedno izađu na izbore: Što bih išao sa opozicijom, nisam glup, nemojte da me potcenjujete

Kurir 22.12.2019
Ministar spoljnih poslova Srbije i predsednik Socijalištičke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da je predsedniku Aleksandru Vučiću predložio da socijalisti i Srpska napredna stranka (SNS) zajedno izađu na predstojeće izbore. "Ja… »
Dačić pozvao Vučića da zajedno izađu na izbore

Dačić pozvao Vučića da zajedno izađu na izbore

N1 Info 22.12.2019
Ministar spoljnih poslova Srbije i predsednik SPS- Ivica Dačić izjavio je da je predsedniku Aleksandru Vučiću predložio da socijalisti i Srpska napredna stranka zajedno izađu na predstojeće izbore. "Ja predlažem da idemo zajedno na izbore da ne bi… »
Dačić pozvao Vućića da zajedno izađu na izbore

Dačić pozvao Vućića da zajedno izađu na izbore

Telegraf 22.12.2019
Povodom zamerki da ne brani Vučića u javnosti, rekao je da nema potrebe da ga brani jer je reč o predsedniku koji ima više od 50 odsto podrške. Ministar spoljnih poslova Srbije i predsednik Socijalištičke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio… »
"Nema dileme na čijoj sam strani" Dačić pozvao Vučića da zajedno izađu na izbore

"Nema dileme na čijoj sam strani" Dačić pozvao Vučića da zajedno izađu na izbore

Srbija danas 22.12.2019
Ministar spoljnih poslova Srbije i predsednik Socijalištičke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da je predsedniku Aleksandru Vučiću predložio da socijalisti i Srpska napredna stranka (SNS) zajedno izađu na predstojeće izbore. - Ja… »

Vesti dana »