Povezane vesti

"Ovo je policijska zemlja, sve se vrti oko para i poreza": Srpkinja opisala život u Švajcarskoj: Skuvala sam mužu ručak, i…

"Ovo je policijska zemlja, sve se vrti oko para i poreza": Srpkinja opisala život u Švajcarskoj: Skuvala sam mužu ručak, i…

Blic 22.12.2019
Srna Zagorac iz Novog Sada živi na relaciji Novi Sad - švajcarski gradić Arau, a nakon četrdeset godina, koliko je njen suprug Mijat proveo u zemlji bankara, uspela je da ga nagovori da se zajedno vrate u Srbiju i konačno, kako ona ističe, "udahnu… »
Srpkinja u Švajcarskoj mora na sud jer je mužu podgrejala ručak

Srpkinja u Švajcarskoj mora na sud jer je mužu podgrejala ručak

Mondo 22.12.2019
Srna Zagorac iz Novog Sada udata je za Mijata i živi na relaciji Srbija - Švajcarska, ali je rešila da se vrati u rodnu zemlju, a razloge je navela u svojoj ispovesti za medije. Srna Zagorac iz Novog Sada udata je za Mijata i živi na relaciji Srbija -… »
Podgrejala ručak, pa završila na sudu. Ogorčena Srpkinja tvrdi: "Život u Švajcarskoj je šarena laža"

Podgrejala ručak, pa završila na sudu. Ogorčena Srpkinja tvrdi: "Život u Švajcarskoj je šarena laža"

Telegraf 22.12.2019
Svi beže preko, a ja mislim da sam među retkima koja će čoveka koji je ovde više od 40 godina vratiti u Srbiju. Srna Zagorac iz Novog Sada udata je za Mijata i živi na relaciji Srbija – Švajcarska, ali je rešila da se vrati u rodnu zemlju, a… »

Vesti dana »