Povezane vesti

Dačić: Nisam predložio koaliciju sa Zoranom, nego sa Vučićem

Dačić: Nisam predložio koaliciju sa Zoranom, nego sa Vučićem

RTV 23.12.2019
BEOGRAD - Nisam predložio koaliciju sa Zoranom, nego sa Vučićem, odgovorio je danas predsednik SPS Ivica Dačić potpredsednici SNS Zorani Mihajlović povodom njenog komentara da bi socijalisti zajedničku listu sa SNS, da bi lakše očuvali svoje… »
Mihajlović: Nisam zaboravila sa kim je sve Dačić delio političke ciljeve

Mihajlović: Nisam zaboravila sa kim je sve Dačić delio političke ciljeve

Danas 23.12.2019
Ukoliko ga vređa moj predlog da na izbore izađe u koaliciji sa SNS, predsednik SPS Ivica Dačić može samostalno da nastupi na izborima, pa da se i on sam, a i svi mi, uverimo koliku podršku ima kod građana, poručila je članica Predsedništva SNS… »
Mihajlovićeva: Dačiću, što se ljutite, uvek možete da me demantujete i samostalno izađete na izbore

Mihajlovićeva: Dačiću, što se ljutite, uvek možete da me demantujete i samostalno izađete na izbore

Večernje novosti 23.12.2019
Zorana Mihajlović rekla da ne zna šta je Dačića uvredilo u činjenici koju je iznela, da će njegova stranka lakše očuvati svoje funkcije u Vladi i pozicije u Srbiji ukoliko bude išla na zajedničku listu sa SNS. Potpredsednica Vlade Srbije i… »
Mihajlović odgovorila Dačiću: Šta u mojoj izjavi nije tačno

Mihajlović odgovorila Dačiću: Šta u mojoj izjavi nije tačno

Dnevnik 23.12.2019
BEOGRAD: Polemika članice Predsedništva SNS Zorane Mihajlović i predsednika SPS Ivice Dačića, nakon njegovog poziva da dve stranke izađu zajedno na izbore, nastavljena je novom izjavom Mihajlović da ne zna šta Dačića toliko vređa kada ona kaže… »
Intervju Đorđe Milićević: Bojkot je potez očajnika

Intervju Đorđe Milićević: Bojkot je potez očajnika

Večernje novosti 23.12.2019
Potpredsednik SPS: Opozicionari pokušavaju da se predstave kao žrtve. Opet ćemo praviti vladu sa SNS. NAPRAVILI smo ogroman korak napred kada je reč o izbornim uslovima. Žao mi je što nismo čuli stav jednog dela opozicije koji ne učestvuje u… »
Mihajlović: Razumem ponudu Dačića, svako želi da je na strani pobednika

Mihajlović: Razumem ponudu Dačića, svako želi da je na strani pobednika

N1 Info 23.12.2019
Funkcionerka Srpske napredne stranke (SNS) Zorana Mihajlović izjavila je da nije iznenađena ponudom predsednika Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivice Dačića da dve stranke zajedno izađu na izbore jer, kako je navela, svako želi da bude na… »
Milićević: Dugoročno i strateško partnerstvo SPS i SNS

Milićević: Dugoročno i strateško partnerstvo SPS i SNS

N1 Info 23.12.2019
Potpredsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Đorđe Milićević ocenio je da nema prostora da se pokvare odnosi SPS i Srpske napredne stranke i dodao da su predsednici dve partije napravili dugoročno i strateško partnerstvo. "Socijalisti su… »
"Kad je frka, Vučić": Dačić želi u koaliciju sa SNS da bi im dokazao lojalnost, ali je usledio hladan odgovor

"Kad je frka, Vučić": Dačić želi u koaliciju sa SNS da bi im dokazao lojalnost, ali je usledio hladan odgovor

Blic 23.12.2019
SPS bi mogao drugi put uzastopno da izađe na parlamentarne izbore u koaliciji sa SNS-om. To je predložio lider socijalista Ivica Dačić, a da li će to zaista biti tako, odlučiće rukovodstvo naprednjaka, koje je poprilično uzdržano na ovaj predlog… »
Mihajlović: Nisam iznenađena ponudom Dačića, tako mu je mnogo jeftinije

Mihajlović: Nisam iznenađena ponudom Dačića, tako mu je mnogo jeftinije

Novi magazin 23.12.2019
Funkcionerka Srpske napredne stranke (SNS) Zorana Mihajlović izjavila je da nije iznenađena ponudom predsednika Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivice Dačića da dve stranke zajedno izađu na izbore jer, kako je navela, svako želi da bude na… »
Milićević: Nema prostora za to da se pokvare odnosi SPS i SNS

Milićević: Nema prostora za to da se pokvare odnosi SPS i SNS

Danas 23.12.2019
Šef poslaničke grupe Socijalističke partije Srbije (SPS) u Skupštini Srbije Đorđe Milićević izjavio je da je stranka uspela da stabilizuje biračko telo i da sa sada ima prostor za nadogradnju. On je za današnje izdanje „Večernjih novosti“… »
Milićević: Bojkot je potez očajnika

Milićević: Bojkot je potez očajnika

RTV 23.12.2019
BEOGRAD - Najavljeni bojkot izbora dela opoziciji je očajnički i gubitnički potez, smatra potpredsednik parlamenta i odnedavno potpredsednik SPS Đorđe Milićević. "Pokazali su da nisu za razgovore. Jedino što ih interesuje je bojkot kao slamka… »
Dačićeva ponuda čeka Glavni odbor SNS

Dačićeva ponuda čeka Glavni odbor SNS

Večernje novosti 23.12.2019
Lider SPS predsedniku naprednjaka predložio zajednički izlazak na parlamentarne izbore 2020. Ne šurujem sa opozicijom, rekao prvi čovek socijalista. UOČI predstojećih parlamentarnih izbora, lider socijalista Ivica Dačić nagovestio je u nedelju… »
Dačić: Hoću sa SNS na izbore! Zar da se udružim sa onima koji nemaju nikakve šanse da dođu na vlast?

Dačić: Hoću sa SNS na izbore! Zar da se udružim sa onima koji nemaju nikakve šanse da dođu na vlast?

Kurir 23.12.2019
Lider socijalista predložio predsedniku naprednjaka zajednički izlazak na birališta kako bi dokazao da je lojalan partner. Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić kaže da je koalicionom partneru lideru Srpske napredne stranke… »

Vesti dana »