Povezane vesti
Udruženje za zaštitu zakonitosti i ustavnosti: Poslanici da se izjasne da li su za rijaliti ili ne
Beta video 23.12.2019
BEOGRAD - Predstavnici Udruženja za zaštitu ustavnosti i zakonitosti danas su ispred Skupštine Srbije od poslanika tražili da se opredele da li podržavaju predlog zakona za ograničavanje rijaliti programa i smenjivanje svih članova Saveta Regulatornog… »
Jedino razumno rešenje usvajanja predloga zakona o ograničavanju rijalitija
Beta video 23.12.2019
BEOGRAD - Predsednik udruženja Udruženja za zaštitu ustavnosti i zakonitosti Savo Manojlović je novinarima rekao da posle svedočenja učesnice rijalitija Andjeline Nikolić o torturi, nanošenju povreda, protivpravnom lišavanju slobode, seksualnom… »
Za poslanike pripremljena je anketa
Beta video 23.12.2019
BEOGRAD - Predsednik udruženja Udruženja za zaštitu ustavnosti i zakonitosti Savo Manojlović je rekao da su za poslanike pripremili anketu kojom su tražili da se izjasne da li su za taj zakon ili, kako je pisalo u anketi, ne žele da glasaju za predlog… »
Udruženje za zaštitu zakonitosti i ustavnosti: Poslanici da se izjasne da li su za rijaliti ili ne
Danas 23.12.2019
Predstavnici Udruženja za zaštitu ustavnosti i zakonitosti danas su ispred Skupštine Srbije od poslanika tražili da se opredele da li podržavaju predlog zakona za ograničavanje rijaliti programa. Takođe, oni su pitali da li podržavaju smenjivanje svih… »
Vesti dana »
Kušner odustao od plana da izgradi Trampov hotel na mestu kompleksa Generalštaba
Danas pre 4 satijoš 3 povezane
Zamenik ruskog šefa diplomatije: Nadomak smo diplomatskog rešenja za kraj rata u Ukrajini
Danas pre 5 satijoš 1 povezana





