Povezane vesti
Beograd odblokiran: Posle četiri sata normalizovan saobraćaj, manji zastoj samo u centru i na autoputu
Blic 23.12.2019
Kiša i popodnevni špic doveli su stvaranja velikih gužvi u centru grada, na mostovima, ali i na autoputu, a Novi Beograd je bio gotovo potpuno blokiran. Posle skoro četiri sata, zastoja ima samo u centralnim gradskim ulicama i na autoputu, potvrdili su… »
Saobraćajna nezgoda na Novom Beogradu, tokom dana tri puta više udesa u odnosu na prosek
Blic 23.12.2019
U saobraćajnoj nezgodi oko 17.30 sati povređena je žena na uglu Bulevara Milutina Milankovića i Ulice Omladinskih brigada, saznaje "Blic". - Ona je zadobila lakše povrede. Prevezena je u Zemunsku bolnicu - kažu za "Blic" iz Hitne pomoći. Zbog udesa se… »
Jutarnji špic: Gužve na mostovima i autoputu, kiša dodatno usporava vožnju
Blic 23.12.2019
Početak je nove radne nedelje, a na ulicama prestonice su uobičajene gužve za jutarnji špic, vožnju dodatno otežava mokar kolovoz. Najveće gužve su tranutno na mostovima, autoputu i oko centra grada, javljaju taksisti. - Uobičajeno za ovo doba dana, a… »
Vesti dana »

Vučić najavio moguće prevremene izbore – otkrio i kada bi mogao da podnese ostavku
RTK pre 1 satjoš 1 povezana

Samo snažna vojska garant sigurnosti: Vučić najavio spektakularni vojni prikaz 20. septembra
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Nato pokreće misiju "Istočna straža": Snažan odgovor na ulazak ruskih dronova u evropski vazdušni prostor
Blic pre 2 satajoš 3 povezane