Povezane vesti
U Portugalu izrečene najveće kazne za dvojicu pedofila
Al Jazeera 23.12.2019
Dvojica muškaraca optuženih za seksualno zlostavljanje maloljetnika osuđena su u Portugalu na maksimalnu zatvorsku kaznu od 25 godina. Dvojica muškaraca optuženih za seksualno zlostavljanje maloljetnika osuđena su u Portugalu na maksimalnu zatvorsku… »
U Portugalu izrečene najveće kazne za dvojicu pedofila
Novi magazin 23.12.2019
Dvojica muškaraca optuženih za seksualno zlostavljanje maloletnika osuđena su danas u Portugalu na maksimalnu zatvorsku kaznu od 25 godina, što je presuda bez presedana za pedofiliju u toj zemlji, saopštili su izvori bliski sudu. "To je kazna koja… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 2 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 3 satajoš 1 povezana