Povezane vesti
Vučević: Naša najveća pobeda je osmeh naše dece i njihovih roditelja
Srbija danas 24.12.2019
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević i ministar zdravlja Zlatibor Lončar potpisali su četvrtu godinu za redom Ugovor o donaciji Grada Novog Sada Budžetskom fondu za lečenje oboljenja koja se ne mogu lečiti u Republici Srbiji. Budžetski fond je osnovan… »
Novi Sad donirao 10 miliona dinara za lečenje dece u inostranstvu
RTV 24.12.2019
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević i ministar zdravlja Zlatibor Lončar potpisali su četvrtu godinu za redom Ugovor o donaciji Grada Novog Sada Budžetskom fondu za lečenje oboljenja koja se ne mogu lečiti u Republici Srbiji. Budžetski fond… »
Novi Sad donirao 10 miliona za lečenje dece u inostranstvu
Dnevnik 24.12.2019
NOVI SAD: Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević i ministar zdravlja Zlatibor Lončar potpisali su četvrtu godinu za redom Ugovor o donaciji Grada Novog Sada Budžetskom fondu za lečenje oboljenja koja se ne mogu lečiti u Republici Srbiji. Budžetski fond… »
Iz gradskog budžeta 10 miliona dinara za lečenje dece u inostranstvu
Moj Novi Sad 24.12.2019
Kako javljaju iz Kabineta gradonačelnika Novog Sada, Miloš Vučević i ministar zdravlja Zlatibor Lončar potpisali su danas, četvrtu godinu za redom, Ugovor o donaciji Grada Novog Sada Budžetskom fondu za lečenje oboljenja koja se ne mogu lečiti u… »
Vesti dana »
Sindikati GSP ‘Beograd’: Šapić izneo netačne podatke o broju novih vozila i vozača
Radio sto plus pre 50 minutajoš 8 povezanih
Hitno upozorenje za Srbe! Upravo se oglasilo Ministarstvo spoljnih poslova: "Što pre napustite Iran"
Blic pre 5 satijoš 3 povezane







