Povezane vesti
Uklonjen eksploziv u migrantskom kampu u Blažuju
Slobodna Evropa 24.12.2019
Tim za uklanjanje eksplozivnih sredstava odstranio je neeksplodirana sredstva u podzemnom rezervoaru za lož ulje koji je u utorak (24. decembar) pronađen u migrantskom centru u Blažuju. Kako je saopšteno iz Federalne uprave Civilne zaštite (FUCZ)… »
U rezervoaru za vodu u migrantskom centru nađene mine i trombloni!
Mondo 24.12.2019
U rezervoaru vode koji se nalazi u migrantskom centru u Blažuju u BiH jutros su nađena eksplozivna sredstva - mine i trombloni. U rezervoaru vode koji se nalazi u migrantskom centru u Blažuju u BiH jutros su nađena eksplozivna sredstva - mine i… »
U migrantskom centru pronađene mine i trombloni
RTV 24.12.2019
SARAJEVO - U rezervoaru vode koji se nalazi unutar migrantskog centra u Blažuju jutros su pronađena eksplozivna sredstva - mine i trombloni. Portparolka Federalne uprave civilne zaštite Majda Kovač rekla je da je u centar upućen tim za uklanjanje… »
Sarajevo, u migrantskom centru pronađene mine
RTS 24.12.2019
U rezervoaru vode koji se nalazi unutar migrantskog centra u Blažuju kod Sarajeva pronađena su mine i druga eksplozivna sredstva. Portparolka Federalne uprave civilne zaštite Majda Kovač, rekla je da je upućen tim za uklanjanje eksplozivnih… »
Vesti dana »

Dani žalosti u Severnoj Makedoniji nakon tragedije u Kočanima, građani odaju poštu
RTS pre 20 minutajoš 46 povezanih

Novi Sad - studenti pokušali noćas da blokiraju Skupštinu grada, policija ih sprečila
RTS pre 20 minutajoš 29 povezanih

Više od 300 poginulih u izraelskim napadima na Gazu; Unicef: Milion dece u Gazi bez čiste vode
RTS pre 20 minutajoš 19 povezanih

Horor u Čačku: Sin nožem ubio majku i oca, pa krenuo peške za Beograd, tela pronađena u stanu
Mondo pre 1 satjoš 16 povezanih

VIDEO: Studenti pokušali da blokiraju Skupštinu Novog Sada, policija silom na njih
Radio 021 pre 2 minutajoš 9 povezanih