Povezane vesti
Repeša ima novi posao
Sportske.net 24.12.2019
Nakon odlaska iz Budućnosti Jasmin Repeša je pronašao novi posao. Hrvatski stručnjak Jasmin Repeša koji je prethodnu sezonu bio na klupi Budućnosti iz Podgorice, konačno je pronašao angažman. On se vratio u Italiju, a u nastavku sezone treniraće Alijanc… »
Repeša preuzeo Alijanc iz Trsta
Dnevnik 24.12.2019
Jasmin Repeša je od odlaska iz Budućnosti u aprilu bio bez posla a hrvatski stručnjak je posle osam meseci pronašao novi angažman, javlja portal Srbija danas. Repeša je tako ponovo u Italiji pošto je u Trstu i na mestu trenera zamenio Eugenija Dalmasona… »
Vest iz italije: Repeša ima novi posao
Hot sport 24.12.2019
Hrvatski stručnjak pronašao je novi angažman posle razlaza u aprilu sa ekipom Budućnosti iz Podgorice. Jasmin Repeša vratio se u Italiju. On će preuzeti Alijanc iz Trsta. Na klupi će zameniti Eugenija Dalmasona koji je dobio otkaz zbog loših rezultata… »
Vesti dana »

Privođenja ispred SO Zaječar: Tenzije u sali, ulazili i muškarci s fantomkama
N1 Info pre 2 satajoš 30 povezanih

BIRN: Srbija u Izrael izvezla više municije za prvih šest meseci 2025. nego tokom cele rekordne prošle godine
N1 Info pre 6 satijoš 8 povezanih

Šapić: Trg republike, Terazije, Vasina ulica - do 1. septembra puštanje saobraćaja
Beta pre 1 satjoš 23 povezane

Pljuskovi sa grmljavinom popodne očekuju ove delove Srbije: Na udaru će biti tri okruga
Telegraf pre 2 satajoš 29 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA: Raketni napad u Sumskoj oblasti, ima mrtvih i ranjenih
RTV pre 13 minutajoš 21 povezana