Povezane vesti

"Ministre, kada će profesorke iz Ćuprije biti vraćene na posao?" (video)

"Ministre, kada će profesorke iz Ćuprije biti vraćene na posao?" (video)

Mondo 24.12.2019
Poslanik Balša Božović presreo ministra prosvete Mladena Šarčevića u Kragujevcu i pitao ga kada će profesorke iz Ćuprije biti vraćene na posao. Poslanik Balša Božović presreo ministra prosvete Mladena Šarčevića u Kragujevcu i pitao ga kada… »
"Malo se iznenadio kad me video u Kragujevcu": Balša Božović sačekao ministra i pitao ga kad će profesorke iz Ćuprije…

"Malo se iznenadio kad me video u Kragujevcu": Balša Božović sačekao ministra i pitao ga kad će profesorke iz Ćuprije…

Blic 24.12.2019
"Ministar Šarčević se malo iznenadio kada me video u Kragujevcu. Rekao bih da mu je bilo neprijatno kada je čuo pitanje koje sam mu postavio. Kada će profesorke iz Ćuprije biti vraćene na posao?" Narodni poslanik DS Balša Božović tvitovao je… »
Božović (DS) Šarčeviću: Kada će vratiti na posao profesorke iz Ćuprije

Božović (DS) Šarčeviću: Kada će vratiti na posao profesorke iz Ćuprije

Danas 24.12.2019
Funkcioner Demokratske stranke (DS) Balša Božović danas je u Kragujevcu pitao ministra provete Mladena Šarčevića kada će vratiti na posao profesorke iz Ćuprije čije je vraćanje obećano prošle godine. Božović je na otvaranju Četvrtog… »
Božović Šarčeviću: Kada će profesorke iz Ćuprije biti vraćene na posao

Božović Šarčeviću: Kada će profesorke iz Ćuprije biti vraćene na posao

N1 Info 24.12.2019
Funkcioner Demokratske stranke Balša Božović u Kragujevcu je pitao ministra provete Mladena Šarčevića kada će vratiti na posao profesorke iz Ćuprije čije je vraćanje obećano prošle godine. Izvor: N1 Božović je na otvaranju Četvrtog… »

Vesti dana »