Povezane vesti

I zvanično: Štimac se vratio u Zvezdu

I zvanično: Štimac se vratio u Zvezdu

Vesti online 25.12.2019
Iskusni centar (32, 210) treći put u crveno-belom dresu. Vladimir Štimac je od početka sezone bio igrač Fenerbahčea, čak je i igrao protiv Zvezde kad su se dva tima srela u Evroligi u „Štark areni“, a sada se vraća u staro jato. Crveno-beli… »
Stigla potvrda od Evrolige, slede još tri promene u Zvezdi, ima i iznenađenja!

Stigla potvrda od Evrolige, slede još tri promene u Zvezdi, ima i iznenađenja!

Sportske.net 25.12.2019
Štimac je stigao, šta su sledeći potezi srpskog šampiona? Preneli smo, Vladimir Štimac je po treći put stigao u redove Crvene zvezde, potpisao je ugovor sa šampionom Srbije i Jadrana do kraja tekuće sezone. Nosiće dres sa brojem 91, a debitovaće… »
Rekao sam treneru da sam spreman, biće borba neprestana

Rekao sam treneru da sam spreman, biće borba neprestana

Mozzart sport 25.12.2019
Vladimir Štimac po povratku u Crvenu zvezdu o očekivanjima i nastavku sezone. "Kao da nikad nisam ni otišao. Ovo je moja kuća i tu se osećam najlepše. Srećan sam što sam se vratio. Znaju ljudi sve o meni i šta mogu da dam, nema šta mnogo da… »
Štimac u svom stilu: Kao da nikad nisam odlazio, biće borba sigurno!

Štimac u svom stilu: Kao da nikad nisam odlazio, biće borba sigurno!

Mondo 25.12.2019
Iskusni centar zna šta može da očekuje od ekipe, ali i navijači od njega. Spreman je za Zenit. Iskusni centar zna šta može da očekuje od ekipe, ali i navijači od njega. Spreman je za Zenit Raduje se Vladimir Štimac povratku u Crvenu zvezdu, a… »
Zvezda ZVANIČNO potvrdila - potpisao igrač koji ''zna težinu njenog dresa''!

Zvezda ZVANIČNO potvrdila - potpisao igrač koji ''zna težinu njenog dresa''!

Sportske.net 25.12.2019
Sve je bilo jasno još juče, večeras je ozvaničeno od strane kluba. Ekipa Crvene zvezde sada je i zvanično jača za srpskog centra Vladimira Štimca, koji je stigao iz Fenerbahčea. Klub je večeras i zvanično potvrdio da je bivši reprezentativac… »
Vladimir Štimac se vratio u Crvenu zvezdu

Vladimir Štimac se vratio u Crvenu zvezdu

Beta 25.12.2019
Košarkaški klub Crvena zvezda doveo je Vladimira Štimca, sa kojim je potpisan ugovor do kraja sezone. "Štimac donosi dobro poznate kvalitete: ogromno iskustvo, kvalitet u igri ispod koša, veliku energiju i ljubav prema klubu čiji je navijač od… »
Štimac zvanično u Zvezdi, uzeo dres sa brojem 91

Štimac zvanično u Zvezdi, uzeo dres sa brojem 91

Dnevnik 25.12.2019
BEOGRAD: Iskusni centar Vladimir Štimac treći put u karijeru igraće za Crvenu zvezdu, potvrdio je srpski i regionalni košarkaški šampion. Štimac se vraća među crveno-bele posle kratke epizode u Fenerbahčeu, sa kojim mu je istekao tromesečni… »
Pao je potpis: Vladimir Štimac je i zvanično u Crvenoj zvezdi!

Pao je potpis: Vladimir Štimac je i zvanično u Crvenoj zvezdi!

Hot sport 25.12.2019
Bivši reprezentativac Srbije i veliki ljubimac navijača Crvene zvezde, kao i svih onih kojima je crveno-bela boja pri srcu, Vladimir Štimac, vraća se u svoju drugu kuću – Crvenu zvezdu! 32-godišnji centar visok 210 centimetara potpisao je sa… »
Štimac zvanično u Zvezdi: Debituje protiv Zenita

Štimac zvanično u Zvezdi: Debituje protiv Zenita

N1 Info 25.12.2019
Srpski košarkaš Vladimir Štimac novi je igrač Crvene zvezde, potvrđeno je u sredu sa Malog Kalemegdana. Ono što je Sport Klub najavio u utorak dobilo je potvrdu dan kasnije. Doskorašnji centar Fenerbahčea Vladimir Štimac novi je igrač srpskog i… »
Zvanično, bivši reprezentativac treći put u Zvezdi!

Zvanično, bivši reprezentativac treći put u Zvezdi!

Sportske.net 25.12.2019
Otklonjena i poslednja dilema. Kao što je i najavljeno, Vladimir Štimac se vratio u redove Crvene zvezde. Ovaj 32-godišnji košarkaš je prvi put dres Zvezde nosio od 2008. do 2010. godine, potom je crveno-beli dres nosio u sezoni 2015/16, a sada se u… »
Zvanično: Štimac s brojem “91“

Zvanično: Štimac s brojem “91“

Mozzart sport 25.12.2019
Potpisano, sada i potvrđeno s Malog Kalemegdana. Bivši reprezentativac Srbije i veliki ljubimac navijača Crvene zvezde Vladimir Štimac i zvanično se vratio u svoju drugu kuću, potvrđeno je na zvaničnom klupskom sajtu. Štimac je sa Zvezdom… »
Evroligaška pijaca: Armani doveo beka, Kinezi ne daju Žocu proverenog šutera!

Evroligaška pijaca: Armani doveo beka, Kinezi ne daju Žocu proverenog šutera!

Hot sport 25.12.2019
Danas se završava transfer pijaca u Evroligi, a za sada je pojačanje doveo Armani iz Milana, evo o kome je reč… Crvena zvezda je dovela Kevina Pantera i Vladimira Štimca. Pojačao se i Armani iz Milana. ‘Krojači’ su doveli beka Kifera Sajksa iz… »
Neko mora i da ode

Neko mora i da ode

Danas 24.12.2019
Kevin Panter i Vladimir Štimac novi članovi KK Crvena zvezda Kao što je i najavljeno KK Crvena zvezda je dovela u svoje redove Kevina Pantera i Vladimira Štimca. Američki bek i bivši srpski reprezentativac su stigli u samom finišu prelaznog roka za… »
Prvo panter, pa ljubimac navijača! Definitivno je - Vladimir Štimac ponovo u crveno-belom!

Prvo panter, pa ljubimac navijača! Definitivno je - Vladimir Štimac ponovo u crveno-belom!

Sportal blic 24.12.2019
Nakon što je , sastav evroligaša pojačao je još jedan košarkaš sa velikim iskustvom. Kako prenosi , priče koje se danima pričaju obistinile su se - se vratio u . Štimac i su stigli u samom finišu prelaznog roka za da bi bili registrovani za… »
Centar stiže na Mali Kalemegdan: Zvezda registrovala Štimca (foto)

Centar stiže na Mali Kalemegdan: Zvezda registrovala Štimca (foto)

Večernje novosti 24.12.2019
Biće to Štimcu treći mandat na Malom Kalemegdanu pošto je igrao prvo od 2008. do 2010. godine, pa u sezoni 2015/16. Drugo pojačanje u istom danu. Posle Kevina Pantera u redove Crvene zvezde stiže i Vladimir Štimac. Potvrda toga je činjenica da je… »

Vesti dana »