Povezane vesti

Selektor Peruničić o smeni Jovanovića

Selektor Peruničić o smeni Jovanovića

Dnevnik 25.12.2019
Selektor rukometne reprezentacije Srbije oglasio se povodom prozivki od strane medija da je svog saradnika Nedeljka Jovanovića smenio telefonom, sms porukom. U nameri da očuva dobru atmosferu u reprezentativnom taboru pred važno takmičenje (Evropsko… »
Javio se i Nenad Peruničić: Selektor progovorio o sms smeni koja je podigla veliku prašinu: Zatečen sam!

Javio se i Nenad Peruničić: Selektor progovorio o sms smeni koja je podigla veliku prašinu: Zatečen sam!

Sportal blic 25.12.2019
Izjava Nedeljka Jovanovića doskorašnjeg pomoćnog trenera rukometne reprezentacije Srbije, da je o otkazu obavešten preko sms poruke podigla je puno prašine, a dan kasnije oglasio se i selektor Nenad Peruničić. je rekao da je iznenađen zbog utiska… »
Peruničić: Nema haosa u reprezentaciji, odluka o promeni je moja

Peruničić: Nema haosa u reprezentaciji, odluka o promeni je moja

Danas 25.12.2019
Selektor rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić rekao je danas da je odluka o promeni u stručnom štabu i izostanku Nedeljka Jovanovića samo njegova i da je ona doneta u korist svih članova. „Malo sam zatečen, ova odluka je doneta pre dva… »
Oglasio se i Peruničić: Selektor objasnio razloge smene pomoćnika Jovanovića

Oglasio se i Peruničić: Selektor objasnio razloge smene pomoćnika Jovanovića

Večernje novosti 25.12.2019
Sve ovo je došlo kao grom iz vedra neba. Malo sam zatečen, jer je odluka doneta još pre dva meseca - rekao je Peruničić. Uoči početka Evrposkog prvenstva za rukometaše je vest o smeni Nedeljka Jovanovića odjeknula u srpskim medijima… »
Oglasio se Peruničić: Nema haosa, čist sam, a Neđi hvala

Oglasio se Peruničić: Nema haosa, čist sam, a Neđi hvala

Mozzart sport 25.12.2019
Selektor rukometaša o promenama u stručnom štabu. Rukometaše Srbije za dvadesetak dana u Gracu očekuje početak Evropskog prvenstvu a kako to obično biva u tom napaćenom sportu u Srbiji, nije moglo mirno da se ode mirno i bez frke. Prašinu je… »
Peruničić: Zatečen sam, odluka je doneta pre dva meseca

Peruničić: Zatečen sam, odluka je doneta pre dva meseca

N1 Info 25.12.2019
Selektor srpskih rukometaša Nenad Peruničić oglasio se povodom natpisa da je Nedeljka Jovanovića sms porukom obavestio da više neće biti u stručnom štabu i istakao da je takva odluka doneta još početkom meseca. „Dobio sam SMS poruku u kojoj me… »
Šta je prethodilo sms otkazu: Netrpeljivost Peruničića i Jovanovića kulminirala je još u oktobru

Šta je prethodilo sms otkazu: Netrpeljivost Peruničića i Jovanovića kulminirala je još u oktobru

Večernje novosti 25.12.2019
Selektor i njegov pomoćnik prestali su da razgovaraju posle poraza i meča Srbija - Austrija. Rukometna reprezentacija Srbije u sred priprema za Evropsko prvenstvo preživljava tektonske poremećaje izazvane, ni manje ni više nego, u srtučnom štabu… »
Novi skandal u srpskom rukometu, otkaz SMS-om: "Valjda čovek misli da je Murinjo..."

Novi skandal u srpskom rukometu, otkaz SMS-om: "Valjda čovek misli da je Murinjo..."

Sportske.net 25.12.2019
Dve nedelje od početka Evropskog prvenstva... Srpski rukomet očigledno ne može bez potresa. Nije sve u rezultatima koji je povremeno i dogode, već i u maniru na koji se ponašaju birni rukometni faktori u Srbiji. Selektor Srbije Nenad Peruničić… »
"Umislio da je murinjo": Opet bura u srpskom rukometu: Selektor SMS porukom otpustio legendu ovog sporta

"Umislio da je murinjo": Opet bura u srpskom rukometu: Selektor SMS porukom otpustio legendu ovog sporta

Sportal blic 24.12.2019
Selektor odlučio je da prekine saradnju sa pomoćnikom Nedeljkom Jovanovićem neposredno pred start Evropskog prvenstva, a tu odluku mu je saopštio putem SMS poruke - Dobio sam SMS poruku u kojoj me Peruničić obaveštava da nisam više njegov… »
Haos u rukometnoj reprezentaciji: Peruničić putem sms poruke javio pomoćniku da je dobio otkaz

Haos u rukometnoj reprezentaciji: Peruničić putem sms poruke javio pomoćniku da je dobio otkaz

Večernje novosti 24.12.2019
Jovanović je priznao da nije očekivao da će uoči Evropskog prvenstva saznati da je smenjen. NEDELjKO Jovanović više od mesec dana nije pomoćnik Nenadu Peruničiću. Legendarni rukometaš je tek danassaopštio da mu je selektor sms porukom poručio… »

Vesti dana »