Povezane vesti

Marija Kulić napustila Zadrugu, prebačena u Urgentni centar

Marija Kulić napustila Zadrugu, prebačena u Urgentni centar

Alo 25.12.2019
Moraće da se ipita zdravstveno stanje! Poslednjih nekoliko dana Marija Kulić se žalila na svoje zdravstveno stanje. Zadrugarka je govorila da se ne oseća dobro, a ta situacija se na kraju nije dobro završila. Marija je nedavno morala hitno da napusti… »
Masovna tuča u Zadruzi: Udara ko koga stigne, obezbeđenje ne zna gde će pre (video)

Masovna tuča u Zadruzi: Udara ko koga stigne, obezbeđenje ne zna gde će pre (video)

Alo 25.12.2019
Neverovatno! Noćas je u Zadruzi nastao totalni haos. Naime, Nikola Orozović se zakačio sa Ivom, a onda je u celu frku eleteo Stefan Karić, zatim Mateja, onda Kendi i na kraju i Vladimir Tomović. U jednom momentu se nije znalo ko koga udara, a… »
Marka pitali da li će Luni čestitati Novu godinu: Ovakav odgovor niko nije očekivao

Marka pitali da li će Luni čestitati Novu godinu: Ovakav odgovor niko nije očekivao

Alo 25.12.2019
Šok! Pevačica u usponu Luna Đogani i vlasnik modnog brenda Marko Miljković stavili su tačku na emotivnu vezu pre dve nedelje. Rastali su se u miru i ostali u korektnim odnosima. Budući da nisu u svađi i da nema "zle krvi" među njima zanimalo nas… »
Marija Kulić se vratila iz Urgentnog: Zola je sačekao sa užasnim vestima (VIDEO)

Marija Kulić se vratila iz Urgentnog: Zola je sačekao sa užasnim vestima (VIDEO)

Alo 25.12.2019
Šok! Marija Kulić je juče napustila "Zadrugu 3" kako bi otišla do Urgentnog centra, jer se nije osećala dobro proteklih dana. Više o tome, . Međutim, kada se Marija sinoć vratila na imanje i ugledala je Lazara Čolića Zolu, sačekale su je loše… »
Miljanu proganjaju snovi o mrtvoj bebi! Sanjala ćerku koju je abortirala: "Mama, da me nisi ubila..."(VIDEO)

Miljanu proganjaju snovi o mrtvoj bebi! Sanjala ćerku koju je abortirala: "Mama, da me nisi ubila..."(VIDEO)

Alo 25.12.2019
Šok! U toku večeri su se Miljana Kulić i Zorica Marković osamile u kupatilu, pa se Kulićeva žalila na Lazara Čolića Zolu, ali i noćne more koje ima danima: - Napraviše robota, sopstvenog i on te uništi Miljana Kulić napustila Zadrugu (VIDEO)… »
Jelena Krunić pokazala novog frajera?! Slika govori hiljadu reči (foto)

Jelena Krunić pokazala novog frajera?! Slika govori hiljadu reči (foto)

Alo 25.12.2019
Nastavila je dalje. Jelena Krunić se dugo vremena, nakon napuštanja rijalitija "Zadruga", oglašavala na svom Instagramu, ističući koliko joj nedostaje Filip Reljić i gajeći nadu da će ipak biti zajedno, kada i on bude izašao napolje. Međutim, u… »
Matora polomila nogu! Nakon žestokog okršaja Jovana završila u gipsu (foto + VIDEO)

Matora polomila nogu! Nakon žestokog okršaja Jovana završila u gipsu (foto + VIDEO)

Alo 25.12.2019
Haos. Tokom sinoćne žurke u Beloj kući izbila je svađa u koju se umešala Jovana Tomić Matora kako bi odbranila Stefana Kandića i Mateju Matijevića. Miljana Kulić napustila Zadrugu (VIDEO) 27.12.2019. 07:34 Tomićeva je bila toliko besna, a u svom… »
Vladimir Tomović celo leto polno opštio sa ovim momkom? Lažima je konačno došao kraj

Vladimir Tomović celo leto polno opštio sa ovim momkom? Lažima je konačno došao kraj

Alo 25.12.2019
Skandal! Zorica Marković želi da uđe u verbalni konflikt sa Vladimirom Tomovićem, a kako sama ističe sigurno neće biti pošteđen. Naime, ona je rešila da mu se osveti jer je nije slušao šta govori, već se sukobio sa njom. Pred Lepim Mićom i… »
Matora teško povredila nogu, stavili joj gips!

Matora teško povredila nogu, stavili joj gips!

Telegraf 25.12.2019
Matora se povredila pri nezgodnom skoku, tokom fizičkog okršaja zadrugara tokom žurke prethodne noći. Jovana Tomić Matora povredila je nogu, a nakon ukazane pomoći i stavljenog gipsa vratila se u Zadrugu. Ona je od silnog besa koji je osećala… »
"Mama, da me nisi ubila, ti bi me sada rodila...": Miljanu nakon abortusa proganjaju jezivi košmari

"Mama, da me nisi ubila, ti bi me sada rodila...": Miljanu nakon abortusa proganjaju jezivi košmari

Telegraf 25.12.2019
Miljana se požalila Zorici da se odala alkoholu zbog stresova koje je pretrpela u poslednje vreme. Tokom žurke koja je sinoć organizovana za zadrugare, Miljana Kulić osamila se sa Zoricom Marković i požalila joj se na Lazara Čolića Zolu i strašne… »
Marija Kulić hitno prebačena u Urgentni centar!

Marija Kulić hitno prebačena u Urgentni centar!

Telegraf 25.12.2019
Još uvek nije zvanično saopšteno kakvo je njeno stanje. Marija Kulić napustila je Zadrugu i hitno je prebačena u Urgentni centar, nakon što se nekoliko sati žalila na vrlo loše stanje. Ona je govorila da joj je veoma loše, što je i njena ćerka… »

Vesti dana »