Povezane vesti

Olga Danilović ima novog trenera

Olga Danilović ima novog trenera

Večernje novosti 25.12.2019
Poljski stručnjak je radio sa Agnješkom Radvanjskom i nekada je bio selektor FED kup reprezentacije svoje zemlje. OLGA Danilović je našla novog trenera. Mlada srpska teniserka od sada će sarađivati sa Tomašom Viktorovskim, stručnjakom koji se… »
Olga Danilović pronašla novog trenera

Olga Danilović pronašla novog trenera

Mozzart sport 25.12.2019
Srpska teniserka ubuće će sarađivati sa Tomašom Viktorovskim. Nije Olga Danilović uspela da zablista u minuloj 2019. godini. Ophrvana brojnim povredama, srpska teniserka je kada se podvukla poslednja crta, godinu završila na 189. mestu na WTA listi… »
"Razume moju igru, to mi je najbitnije": Olga Danilović odlučila! Mlada teniserka ozvaničila saradnju sa velikim…

"Razume moju igru, to mi je najbitnije": Olga Danilović odlučila! Mlada teniserka ozvaničila saradnju sa velikim…

Sportal blic 25.12.2019
Mlada srpska teniserka Olga Danilović pronašla je novog trenera sa kojim će sarađivati, prenosi Sportklub. U pitanju je poljski stručnjak Tomaš Viktorovski, nekadašnji trener Agnješke Radvanjske i bivši selektor ženske reprezentacije svoje… »
Velika promena za Olgu Danilović, u 2020. godinu sa novim trenerom

Velika promena za Olgu Danilović, u 2020. godinu sa novim trenerom

Sportske.net 25.12.2019
Priznat stručnjak je ostvario veoma zapažene rezultate. Srpska teniserka Olga Danilović će u novu godinu ući sa velikom promenom. Kako prenosi Sport klub, Srpkinja će sarađivati sa Tomašom Viktorovskim. Poljski stručnjak je bio trener Agnješke… »
SK: Olga Danilović našla zvučno ime za trenera

SK: Olga Danilović našla zvučno ime za trenera

N1 Info 25.12.2019
Mlada srpska teniserka Olga Danilović pronašla je novog trenera i ubuduće će sarađivati sa Tomašom Viktorovskim, nekadašnjim trenerom Agnješke Radvanjske i bivšim selektorom FED kup tima Poljske. Svojevremeno druga teniserka sveta povukla se… »

Vesti dana »