Povezane vesti

Potraga za otmičarom monike pomera se ka bugarskoj granici: Malčanski berberin u prednosti 12 sati ispred policije

Potraga za otmičarom monike pomera se ka bugarskoj granici: Malčanski berberin u prednosti 12 sati ispred policije

Kurir 27.12.2019
Potraga za Monikom Karimanović (12) i Malčanskim berberinom premeštena je ka granici sa Bugarskom. Potraga za Monikom Karimanović (12) i Malčanskim berberinom premeštena je ka granici sa Bugarskom. Trenutno se intezivno pretražuju sela u okolini… »
Steže se obruč oko otmičara male Monike: Malčanskom berberinu policija diše za vratom, prate tragove i sve su mu bliže

Steže se obruč oko otmičara male Monike: Malčanskom berberinu policija diše za vratom, prate tragove i sve su mu bliže

Kurir 27.12.2019
Danas je policija i žandarmerija češljala teren i još jednom zavirila u svaku kuću selima Podvis, Orešac, Glogovica, potom vikendice ka Vasilju. Ukupno 600 policajaca, pripadnika Žandarmerije, lovaca i mešatana iz Knjaževačkog i svrljiškog… »
Podrška Igora Jurića roditeljima Monike Karimanović

Podrška Igora Jurića roditeljima Monike Karimanović

RTS 27.12.2019
Policija i dalje traga za devojčicom Monikom Karimanović i Ninoslavom Jovanovićem, za koga se sumnja da ju je oteo prošlog petka. U međuvremenu, roditeljima devojčice podršku je pružio Igor Jurić, osnivač Fondacije "Tijana Jurić". On ih je… »
Najnovija fotografija malčanskog berberina: Ovako sada izgleda monstrum i otmičar male Monike, ako ga vidite odmah zovite…

Najnovija fotografija malčanskog berberina: Ovako sada izgleda monstrum i otmičar male Monike, ako ga vidite odmah zovite…

Blic 27.12.2019
MUP je poslao još jedan apel zbog potrage za Monikom Karimanović koje nema već sedam dana. Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin, koji je osumnjičen za njenu otmicu sada izgleda kao na priloženoj fotografiji. Ninoslav Jovanović (46)… »
Ovako sada izgleda Malčanski berberin! Ako ga vidite, odmah pozovite 192 (foto)

Ovako sada izgleda Malčanski berberin! Ako ga vidite, odmah pozovite 192 (foto)

Večernje novosti 27.12.2019
Policija je objavila najnoviju fotografiju Ninoslava Jovanovića, zvanog Malčanski berberin, koji je osumnjičen da je oteo Moniku Karimanović. MUP je poslao još jedan apel za pomoć u potrazi za Monikom Karimanović (12) , koja je nestala 20… »
Najnovija fotografija: Ovako sada izgleda Malčanski berberin, dobro ga pogledajte! Ako ste ga videli, odmah pozovite 192

Najnovija fotografija: Ovako sada izgleda Malčanski berberin, dobro ga pogledajte! Ako ste ga videli, odmah pozovite 192

Kurir 27.12.2019
NAJNOVIJA VEST - Ninoslav Jovanović (46) iz Malče kod Niša, zvani Malčanski berberin, inače osuđivani silovatelj i pedofil i glavnoosumnjičeni za otmicu male Monike Karimanović (12) prošlog petka na putu do škole, SADA IZGLEDA OVAKO! Dobro… »
Emotivna poruka monikinih roditelja: Pile, srce moje, znam da si jaka, verujemo u tebe da možeš da izdržiš

Emotivna poruka monikinih roditelja: Pile, srce moje, znam da si jaka, verujemo u tebe da možeš da izdržiš

Kurir 27.12.2019
Aleksandra i Robert Karimanović, roditelji nestale devojčice Monike (12) koju je 20. novembra oteo višestruki silovatelj Ninoslav Jovanović (46) iz Malče kod Niša, uputili su joj emotivnu poruku. - Mono, pile, majka je uz tebe, srce moje, znam da si… »
Drama! Majka otete Monike Karimanović (12) moli malčanskog berberina: Prestani da je mučiš, molim te, pusti je!

Drama! Majka otete Monike Karimanović (12) moli malčanskog berberina: Prestani da je mučiš, molim te, pusti je!

Kurir 27.12.2019
Strepnja: Plašim se da li će moja ćerka moći da izdrži sve ovo i ako taj čovek ima dušu, neka nam je vrati, zavapila je Aleksandra, majka devojčice koju je pre osam dana kidnapovao osuđivani silovatelj Ninoslav Jovanović. Osećam se nemoćno… »

Vesti dana »