Povezane vesti

Milun Zogović, poslanik DF, za "Novosti" po izlasku iz pritvora: Još nisu iskovali dovoljno lanaca za Srbe

Milun Zogović, poslanik DF, za "Novosti" po izlasku iz pritvora: Još nisu iskovali dovoljno lanaca za Srbe

Večernje novosti 28.12.2019
Spreman sam da robijam koliko god treba, da bismo sačuvali svetinje. -Verujte mi, čak dok sam bio u pritvorskoj jedinici, kako to voli da kaže nenarodna vlaast u Crnoj Gori, koja je tu gde je zahvaljujući pokradenim izborima 2016. godine, ja i moje… »
Mandić: Đukanović da vrati zakon Skupštini Crne Gore

Mandić: Đukanović da vrati zakon Skupštini Crne Gore

Politika 28.12.2019
Podgorica - Jedan od lidera Demokratskog fronta (DF) Andrija Mandić, pozvao je danas predsednika Crne Gore Mila Đukanovica da ne donese ukaz o Zakonu o slobodi veroispovesti, već da ga vrati ponovo Skupštini, kako bi se uklonili njegovi nedostaci i… »
DF pozvao Đukanovića da ne potpiše zakon, predlažu doradu ali i referendum

DF pozvao Đukanovića da ne potpiše zakon, predlažu doradu ali i referendum

N1 Info 28.12.2019
Poslanici Demokratskog fronta (DF) pozvali su predsednika Crne Gore Mila Đukanovića da ne potpiše Zakon o slobodi veroispovesti, već da ga vrati Skupštini na doradu, a predložili su i raspisivanje referenduma o tom pitanju. Na konferenciji za… »
Mandić: Đukanović da vrati zakon Skupštini, kako bi se uklonili nedostaci

Mandić: Đukanović da vrati zakon Skupštini, kako bi se uklonili nedostaci

Novi magazin 28.12.2019
Jedan od lidera Demokratskog fronta (DF) Andrija Mandić, pozvao je predsednika Mila Đukanovica da ne donese ukaz o Zakonu o slobodi veroispovesti, već da ga vrati ponovo Skupštini kako bi se uklonili njegovi nedostaci i doneo nov zakon, prenose… »
Mandić pozvao Mila da ne potpisuje skandalozni zakon o veroispovesti: Borićemo se da se promeni siledžijska odluka

Mandić pozvao Mila da ne potpisuje skandalozni zakon o veroispovesti: Borićemo se da se promeni siledžijska odluka

Kurir 28.12.2019
Jedan od lidera Demokratskog fronta (DF) Andrija Mandić, pozvao je danas predsednika Crne Gore Mila Đukanovica da ne donese ukaz o Zakonu o slobodi veroispovesti, već da ga vrati ponovo Skupštini, kako bi se uklonili njegovi nedostaci i doneo nov… »
DF: Poziv Đukanoviću da ne potpiše zakon

DF: Poziv Đukanoviću da ne potpiše zakon

RTS 28.12.2019
Opozicioni crnogorski Demokratski front pozvao je predsednika Mila Đukanovića da ne potpiše Zakon o slobodi veroispovesti i da ga vrati skupštini na ponovno razmatranje. Lider Demokratskog fronta Andrija Mandić, koji je bio među uhapšenima nakon… »
RTCG: Đukanović potpisao Zakon o slobodi veroispovesti

RTCG: Đukanović potpisao Zakon o slobodi veroispovesti

RTS 28.12.2019
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović potpisao je Zakon o slobodi veroispovesti ili uverenja i pravnom položaju verskih zajednica, saznaje RTCG. Posle incidenata u Skupštini, glasovima vladajuće koalicije i SDP-a usvojen je zakon. Poslanici… »
Boj se bije, bije! Poslanici DF pevaju u marici: Orila se pesma o slobodi posle hapšenja u crnogorskoj skupštini (video)

Boj se bije, bije! Poslanici DF pevaju u marici: Orila se pesma o slobodi posle hapšenja u crnogorskoj skupštini (video)

Kurir 28.12.2019
Poslanik Milun Zogović, koji je upravo izašao iz zatvora, snimio je telefonom kako uhapšeni poslanici Demokratskog fronta pevaju u marici i tako pokazuju da nema straha od režima. Poslanici Demokratskog fronta, koje je crnogorska policija uhapsila dok… »
Boj se bije, bije: Uhapšeni poslanici pevali u marici /video/

Boj se bije, bije: Uhapšeni poslanici pevali u marici /video/

Sputnik 28.12.2019
Poslanik Milun Zogović, koji je upravo izašao iz zatvora, snimio je telefonom kako uhapšeni poslanici Demokratskog fronta pevaju u marici i tako pokazuju da nema straha od režima. Poslanici Demokratskog fronta, koje je crnogorska policija uhapsila dok… »
"Nema straha od režima": Uhapšeni poslanici DF pevaju u marici (video)

"Nema straha od režima": Uhapšeni poslanici DF pevaju u marici (video)

Večernje novosti 28.12.2019
Snimak iz telefona poslanika Miluna Zogovića, koji je upravo izašao iz zatvora. Snimak iz telefona poslanika Miluna Zogovića, koji je upravo izašao iz zatvora, preneo je portal IN4S. U njemu su poslanici Demokratskog fronta, koji su uhapšeni od… »
Mandić, Knežević i Zogović pušteni iz pritvora

Mandić, Knežević i Zogović pušteni iz pritvora

Studio B 28.12.2019
Lideri Demokratskog fronta Andrija Mandić i Milan Knežević, kao i poslanik Milun Zogović pušteni su jutros iz pritvora, javljaju crnogorski mediji. Poslanicima Demokratskog fronta Milanu Kneževiću, Andriji Mandiću i Milunu Zogoviću određeno je… »
Poslanik DF Zogović posle izlaska iz pritvora: Još nisu iskovali dovoljno lanaca za Srbe, spreman sam da robijam za svetinje!

Poslanik DF Zogović posle izlaska iz pritvora: Još nisu iskovali dovoljno lanaca za Srbe, spreman sam da robijam za svetinje!

Srbija danas 28.12.2019
Spreman sam da robijam koliko god treba, da bismo sačuvali svetinje. - Verujte mi, čak dok sam bio u pritvorskoj jedinici, kako to voli da kaže nenarodna vlaast u Crnoj Gori, koja je tu gde je zahvaljujući pokradenim izborima 2016. godine, ja i moje… »
Mandić, Knežević i Zogović pušteni iz pritvora

Mandić, Knežević i Zogović pušteni iz pritvora

RTS 28.12.2019
Lideri Demokratskog fronta Andrija Mandić i Milan Knežević, kao i poslanik Milun Zogović pušteni su jutros iz pritvora, javljaju crnogorski mediji. Poslanicima Demokratskog fronta Milanu Kneževiću, Andriji Mandiću i Milunu Zogoviću određeno je… »
Poslanici DF Mandić, Knežević i Zogović pušteni iz pritvora

Poslanici DF Mandić, Knežević i Zogović pušteni iz pritvora

N1 Info 28.12.2019
Poslanici Demokratskog fronta, Andrija Mandić, Milan Knežević i Milun Zogović pušteni su na slobodu jutros oko tri sata, prenose Vijesti. Njima je sinoć, nakon saslušanja u Osnovnom državnom tužilaštvu, određeno zadržavanje do 72 sata. Tada je… »
Poslanici DF Mandić, Knežević i Zogović pušteni iz pritvora

Poslanici DF Mandić, Knežević i Zogović pušteni iz pritvora

Novi magazin 28.12.2019
Poslanici Demokratskog fronta, Andrija Mandić, Milan Knežević i Milun Zogović pušteni su na slobodu jutros oko tri sata, prenose Vijesti. Njima je sinoć, nakon saslušanja u Osnovnom državnom tužilaštvu, određeno zadržavanje do 72 sata. Tada je… »
Tri funkcionera DF puštena iz pritvora, episkop Metodije na VMA

Tri funkcionera DF puštena iz pritvora, episkop Metodije na VMA

RTV 28.12.2019
PODGORICA/BEOGRAD - Lideri Demokratskog fronta, Andrija Mandić i Milan Knežević, kao i poslanik Milun Zogović, jutros su pušteni iz pritvora, prenosi portal In4S. Poslanici DF-a su uhapšeni u akciji policije u parlamentu, zbog protivljenja usvajanju… »
Lideri Demokratskog fronta pušteni iz pritvora nakon štrajka glađu

Lideri Demokratskog fronta pušteni iz pritvora nakon štrajka glađu

Blic 28.12.2019
Lideri Demokratskog fronta, Andrija Mandić i Milan Knežević, kao i poslanik Milun Zogović, jutros su pušteni iz pritvora, prenose crnogorski mediji IN4S i CDM. Poslanici DF-a su uhapšeni u akciji policije u parlamentu, zbog protivljenja usvajanju… »
Lideri Demokratskog fronta pušteni iz pritvora

Lideri Demokratskog fronta pušteni iz pritvora

Politika 28.12.2019
Andriji Mandiću, Milanu Kneževiću i Milunu Zogoviću je bio određen pritvoru do 72 sata, bez obzira na činjenicu da im nije skinut poslanički imunitet. Podgorica - Lideri Demokratskog fronta, Andrija Mandić i Milan Knežević, kao i poslanik Milun… »
Poslanici Demokratskog fronta pušteni iz pritvora

Poslanici Demokratskog fronta pušteni iz pritvora

Mondo 28.12.2019
Lideri Demokratskog fronta, Andrija Mandić i Milan Knežević, kao i poslanik Milun Zogović su jutros pušteni iz pritvora, prenosi Spunik. Lideri Demokratskog fronta, Andrija Mandić i Milan Knežević, kao i poslanik Milun Zogović su jutros… »
Tri funkcionera Demokratskog fronta puštena iz pritvora: Mandić, Knežević i Zogović na slobodi (foto)

Tri funkcionera Demokratskog fronta puštena iz pritvora: Mandić, Knežević i Zogović na slobodi (foto)

Kurir 28.12.2019
Lideri Demokratskog fronta, Andrija Mandić i Milan Knežević, kao i poslanik Milun Zogović, jutros su pušteni iz pritvora, prenosi portal In4S. Poslanici DF-a su uhapšeni u akciji policije u parlamentu, zbog protivljenja usvajanju Zakona o slobodi… »
Poslanici DF-a pušteni iz pritvora! Mandić, Knežević i Zogović na slobodi!

Poslanici DF-a pušteni iz pritvora! Mandić, Knežević i Zogović na slobodi!

Srbija danas 28.12.2019
Poslanici su uhapšeni u brutalnoj akciji crnogorske policije u parlamentu. Lideri Demokratskog fronta, Andrija Mandić i Milan Knežević, kao i poslanik Milun Zogović su jutros pušteni iz pritvora. Oni su nezakonitom i neustavnom odlukom sudije… »
Poslanicima DF Zogoviću i Mandiću određen pritvor, štrajkuju glađu

Poslanicima DF Zogoviću i Mandiću određen pritvor, štrajkuju glađu

Danas 27.12.2019
Poslanicima Demokratskog fronta (DF) Milunu Zogoviću i Andriji Mandić određen je pritvor do 72 sata posle saslušanja u Osnovnom državnom tužilaštvu Crne Gore, dok je saslušanje poslanika Milana Kneževića u toku. Kako su objavile podgoričke… »
Crna Gora: Mandić, Knežević i Zogović na saslušanju

Crna Gora: Mandić, Knežević i Zogović na saslušanju

Danas 27.12.2019
Osnovno državno tužilaštvo saopštilo je da će poslanici Demokoratskog fronta (DF) Andrija Mandić, Milan Knežević i Milun Zogović biti saslušani u svojstvu osumnjičenih, nakon čega će državni tužilac, kako se navodi, odlučiti o daljem… »

Vesti dana »