Povezane vesti
Diplomatsko vozilo udarilo policajca u Skoplju
RTS 28.12.2019
Diplomatsko vozilo udarilo je policajca u blizini zgrade vlade u Skoplju, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije. Kako se navodi, automobil "hjundai" sa diplomatskim oznakama kojim je upravljao 54-godišnji N.G. juče u 15.17 je… »
Diplomatsko vozilo udarilo policajca u Skoplju
N1 Info 28.12.2019
Diplomatsko vozilo udarilo je policajca u blizini zgrade vlade u Skoplju, saopštilo je Ministarstvo unutračnjih poslova Severne Makedonije. Kako se navodi, automoibil "hjundai" sa diplomatskim oznakama kojim je upravljao 54-godišnji N.G. juče u 15.17 je… »
Diplomatsko vozilo udarilo policajca u Skoplju
Novi magazin 28.12.2019
Diplomatsko vozilo udarilo je policiajca u blizini zgrade vlade u Skoplju, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije. Kako se navodi, automoibil "hjundai" sa diplomatskim oznakama kojim je upravljao 54-godišnji N. G. juče u… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza: Danas pre podne prolazno naoblačenje, na krajnjem severu sunčano
Beta pre 4 satijoš 1 povezana

"Nije bilo nijednog incidenta": Direktor policije o okupljanjima širom Srbije: "u 71 opštini prisustvovalo je 70.000 građana"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Vučić na Ubu sa građanima protiv blokada: Moj poziv na dijalog ostaje otvoren
Danas pre 8 satijoš 1 povezana