Povezane vesti

Šok u Bijeljini! Krstajić se povukao: "Umorio sam se od dokazivanja pojedincima!"

Šok u Bijeljini! Krstajić se povukao: "Umorio sam se od dokazivanja pojedincima!"

Sportal blic 28.12.2019
Mladen Krstajić je podneo neopozivu ostavku na mesto predsenika Radnika iz Bijeljine. Uz poruku da rezultati pokazuju šta je i koliko odradio, je rekao zbogom klubu iz Republike Srpske. Za vreme vođenja kluba od strane nekadašnjeg reprezentativca… »
Krstajić napustio Radnik: Igraće se u Bijeljini i bez mene

Krstajić napustio Radnik: Igraće se u Bijeljini i bez mene

Večernje novosti 28.12.2019
Umorio sam se, ali ne od fudbala, već od dokazivanja pojedincima. Koliko sam uspešno radio, najbolje pokazuju rezultati, a Radniku želim svu sreću, rekao je Mladen Krstajić. MLADEN Krstajić, bivši selektor Srbije, obrazložio je zbog čega je… »
Krstajić podneo ostavku!

Krstajić podneo ostavku!

Sportske.net 28.12.2019
Nekadašnji selektor Srbije Mladen Krstajić je podneo ostavku na predsedničko mesto. Mladen Krstajić više nije predsednik Fudbalskog kluba Radnik iz Bijeljine. Krstajićevom odlasku sa čelnog mesta Radnika prethodio je i odlazak trenera Mladena… »
Podlegao je pritiscima: Mladen Krstajić podneo ostavku!

Podlegao je pritiscima: Mladen Krstajić podneo ostavku!

Hot sport 28.12.2019
Nekadašnji selektor reprezentacije Srbije je podneo ostavku na mesto predsednika Radnika iz Bijeljine. U razgovoru za portal ‘Avaz.ba‘ Krstajić je rekao da su pritisci uticali na njegovu odluku. – Pritisci na klub trajali su već dugo, tako da… »

Vesti dana »