Povezane vesti
"Moje srce i misli su sa vama": Božićni konvoj uprkos zabrani iz Francuske stigao na Kosovo, a Arno Gujon poslao važnu…
Blic 29.12.2019
Tradicionalni božićni konvoj humanitarne organizacije "Solidarnost za Kosovo" iz Francuske stigao je juče u srpske enklave, saopštili su iz NVO "Solidarnost za kosovo". Uprkos zabrani koja je uvedena Arnou Gujonu, osnivaču te organizacije, 10… »
Vesti dana »

Sumnje na upotrebu zvučnog topa tokom 15-minutne tišine: MUP demantuje, NVO pozivaju građane da se jave za pravnu podršku
Insajder pre 5 satijoš 10 povezanih

"Razumeli smo poruku": Tri nova motiva u prvom obraćanju Vučića posla protesta: "Svi ljudi u vlasti moraju da razumeju, moraćemo da učimo iz grešaka"
Blic pre 1 satjoš 3 povezane

Do kritičnog stanja može doći i posle 24 sata: Ovo su najnovije informacije o mladiću povređenom na Trgu Nikole Pašića
Blic pre 9 satijoš 2 povezane

Drama u Australiji: Noris sprečio katastrofu Meklarena, Maks izgubio moć, a Ferari...
B92 pre 1 satjoš 7 povezanih

Tramp naredio napade na pobunjenike u Jemenu koje podržava Iran, Huti prijavili devet poginulih
Insajder pre 7 satijoš 4 povezane