Povezane vesti
Preminuo Slobodan Mićić, autor emisije "Svet na dlanu"
Dnevnik 29.12.2019
BEOGRAD: Suvlasnik prve privatne turističke agencije u zemlji "Kon Tiki" Slobodan Mićić preminuo je u 76. godini nakon duže bolesti, preneli su beogradski mediji. Mićić je javnosti bio poznat po putopisnim emisijama "Svet na dlanu" u kojima je približio… »
Preminuo Slobodan Mićić, putopisac i prvi vlasnik agencije "Kon-Tiki"
RTS 29.12.2019
Slobodan Mićić, putopisac i prvi vlasnik agencije "Kon-Tiki", preminuo je u 76. godini, posle duže bolesti. Slobodan Mićić je više od pedeset godina radio u turizmu i govorio je za sebe da je srećnik koji je hobi pretvorio u posao. Obišao je više od 180… »
Preminuo Slobodan Mićić, najpoznatiji srpski putnik
Blic 29.12.2019
Najpoznatiji srpski putnik Slobodan Mićić preminuo je u 76 godini posle duže bolesti, potvđeno je "Blicu". Obožavan kao vodič, voljen kao šef Interkontinentalnog odeljenja, poštovan kao direktor u "Putniku" , cenjen kao vlasnik prve privatne turističke… »
Vesti dana »

Ovo je žena iz Bogatića koja je poginula dok je bila sa sinom (3): Na njih naleteo vozač, nije se zaustavio
Telegraf pre 1 satjoš 4 povezane

"Ljudi su vrištali, prizor je bio jeziv" Teška nesreća kod Šumadija sajma (Foto)
Alo pre 51 minutajoš 3 povezane

Veliki požar u Tekerišu: Vatra "progutala" restoran kraj spomenika Cerskim junacima
Telegraf pre 1 satjoš 2 povezane

Poznati lanac pekara pred bankrotom: Posle 74 godine postojanja zapali u finansijsku krizu
Blic pre 4 satijoš 1 povezana