Povezane vesti

Pronađena oteta Monika Karimanović (12), Malčanski berberin u bekstvu

Pronađena oteta Monika Karimanović (12), Malčanski berberin u bekstvu

Telegraf 29.12.2019
Devojčica je dobro, komunikativna je i zbrinuta. Devojčica Monika Karimanović (12), koja je nestala pre 10 dana, a za čiju otmicu je osumnjičen Ninoslav Jovanović, upravo je pronađena živa, dok je Malčanski berberin, trenutno u bekstvu i… »
Kriminolog otkriva: Malčanski berberin ima "kastracioni kompleks". Ako nosi oružje, neće upotrebiti

Kriminolog otkriva: Malčanski berberin ima "kastracioni kompleks". Ako nosi oružje, neće upotrebiti

Telegraf 29.12.2019
Jovanović je pokazao da je psihopata, ali ne i ubica. Ninoslav Jovanović (46) poznatiji kao Malčanski berberin, koji je oteo malu Moniku Karimanović (12), a koju je večeras pronašla policija u selu kod Svrljiga, nastaviće da beži od policije… »
Jurić: Ozbiljno sam bio zabrinut za Monikin život

Jurić: Ozbiljno sam bio zabrinut za Monikin život

Telegraf 29.12.2019
Zahvalan sam svima koji su se uključili u potragu. Igor Jurić, osnivač Fondacije "Tijana Jurić", koja nosi ime po njegovoj ćerki koju je zverski ubio Dragan Đurić, posle vesti da je Monika Karimanović (12) pronađena i da je živa, kaže za… »
Prva fotografija pronađene Monike: Devojčica uvijena u ćebad u vozilu Hitne pomoći

Prva fotografija pronađene Monike: Devojčica uvijena u ćebad u vozilu Hitne pomoći

Telegraf 29.12.2019
Njen otmičar je i dalje u bekstvu. Monika Karimanović (12) za kojom je proteklih 10 dana tragala cela Srbija, pronađena je danas u Pasjači, u blizini Svrljiga. Kako Telegraf.rs saznaje, devojčicu je najpre zbrinula Hitna pomoć., tome svedoči i… »
Otkrivena kuća za koju veruju da je skrovište Malčanskom berberinu: Pronađeni ključevi, hrana...

Otkrivena kuća za koju veruju da je skrovište Malčanskom berberinu: Pronađeni ključevi, hrana...

Telegraf 29.12.2019
Baka, vlasnica te kuće, tvrdi da je neka premetačina izvršena na njenom imanju. Potraga za Monikom Karimanović (12) traje već 10 dana, a nju je kako je navela policija, 20. decembra oteo Malčanski berberin, silovatelj povratnik poznatiji pod imenom… »

Vesti dana »