Povezane vesti

"Neće biti službi u domovima poslanika koji su glasali za sraman zakon" (video)

"Neće biti službi u domovima poslanika koji su glasali za sraman zakon" (video)

Alo 30.12.2019
Sveštenik koji je pričitao poslanicu kazao je da po odluci Episkopskog saveta neće obavljati nikakvu službu u domovima poslanika iz Pljevalja koji su glasali za Zakon o slobodi veroispovesti, dok se ne pokaju. Za usvajanje zakona o slobodi… »
Hrvati ulažu 4,5 miliona evra u platformu kakav region nije video!

Hrvati ulažu 4,5 miliona evra u platformu kakav region nije video!

Alo 30.12.2019
Radi se o luku koji će biti prekriven staklom i koji se nalazi 12 metara od ivice litice visoke 1.228 metara i koji će biti jedini takav u Hrvatskoj. Na planini Biokovo iznad Makarske pre par meseci počela je izgradnja staklene platforme preko ivice… »
Ja ću izaći na izbore i na listić dopisati broj 3. - hrvatski narod! Žestoko opleo po Kolindi i Milanoviću

Ja ću izaći na izbore i na listić dopisati broj 3. - hrvatski narod! Žestoko opleo po Kolindi i Milanoviću

Alo 30.12.2019
Cirkus se nastavlja. Miroslav Škoro, trećeplasirani u prvom krugu predsedničkih izbora, obratio se svojim glasačima video porukom preko Fejsbuka uoči drugog kruga izbora za predsednika Hrvatske". Ekskluzivna fotografija - Uslikan u skupom provodu u… »
Škoro odlučio za koga će glasati

Škoro odlučio za koga će glasati

RTS 30.12.2019
Trećeplasirni kandidat u prvom krugu hrvatskih predsdničkih izbora, Miroslav Škoro obratio se preko Fejsbuka svojim glasačima. U drugom krugu izbora Hrvati će birati između aktuelne predsednice, kandidatkinje HDZ-a Kolinde Grabar Kitarović, i… »
Škoro će zaokružiti broj tri - hrvatski narod

Škoro će zaokružiti broj tri - hrvatski narod

Al Jazeera 30.12.2019
Vi ste meni svoj glas dali u prvom krugu, a ja ću vama u drugom dok zajedno na parlamentarnim izborima ne pometemo ovu oligarhiju i vratimo Hrvatsku narodu, najavio je Škoro. Trećeplasirani kandidat u prvom krugu predsjedničkih izbora Miroslav Škoro… »
Škoro: U drugom krugu glasaću za – hrvatski narod

Škoro: U drugom krugu glasaću za – hrvatski narod

Slobodna Evropa 30.12.2019
Miroslav Škoro, trećeplasirani kandidat za predsednika u prvom krugu izbora u Hrvatskoj, pozvao je u ponedeljak svoje glasače da u drugom krugu 5. janura glasaju po svojoj savesti, te rekao da će on izaći na izbore, ali da neće zaokružiti ni jedno… »

Vesti dana »