Povezane vesti
Georgiev na ćirilici napisao Njegošev stih i poručio: Istorija se ponavlja, izdajice rade po zadatku
Telegraf 30.12.2019
"Al’ tirjanstvu stati nogom zavrat; dovesti ga k poznaniju prava; to je ljudska dužnost najsvjetlija" U Skupštini Crne Gore je u usijanoj atmosferi usvojen sporni Zakon o slobodi veroispovesti, koji je izazvao brojne kontroverze, najviše zbog toga što se… »
Georgiev uz svoj narod: Istorija se ponavlja, izdajice rade po zadatku
Sputnik 30.12.2019
Georgiev je na Instagram profilu prokomentarisao situaciju u Crnoj Gori u vezi sa donošenjem spornog Zakona o slobodi veroispovesti citirajući Njegoša, odnosno, deo iz „Gorskog vijenca“. Zbog usvajanja anticrkvenog Zakona o slobodi veroispovesti, koji je… »
Vesti dana »
Đedović Handanović o situaciji sa NIS-om: "To što je OFAK produžio licencu predstavlja veliku pobedu"
Blic pre 58 minutajoš 39 povezanih
Pregovori o Ukrajini u abi Dabiju duboko iza kulisa Nigde medija, delegacije superskrivene, u hotelima kažu da nisu ni čuli za sastanak
Dnevnik pre 53 minutajoš 25 povezanih





