Povezane vesti
Apelacioni sud odlučio: Jovicu Vukotića ipak izručuju Crnoj Gori
Blic 30.12.2019
Apelacioni sud u Beogradu odbio je žalbe odbrane i potvrdio je prvostepenu odluku Višeg suda o ekstradiciji Jovana Jovice Vukotić. Navodnog vođu “škaljarskog klana” izručiće Crnoj Gori, koja ga potražuje zbog nevlašćenog posedovanja oružja i pokušaja… »
Sve spremno za izručenje škaljarca Crnoj Gori Vukotiću će suditi za 3 pokušaja ubistva! Čeka se potpis ministarke pravde
Kurir 30.12.2019
Apelacioni sud u Beogradu pravosnažno je zaključio da su ispunjeni uslovi za izručenje Kotoranina Jovana Vukotića (38) Crnoj Gori, koja ga traži zbog pokušaja ubistava i držanja oružja i veruje da je visoko pozicionirani pripadnik "škaljarskog klana"… »
Vesti dana »

Đedović: Javna rasprava o Strategiji upravljanja mineralnim resursima ide dalje, uprkos pokušajima ometanja
Blic pre 48 minutajoš 31 povezana

Rade Krunić godinama voli lepu Ivanu, a zanemećete kad vidite njenu rođenu sestru (FOTO)
Story pre 33 minutajoš 41 povezana

Trumpove carine stupile na snagu – novi test za svetsku ekonomiju
Bloomberg Adria pre 1 satjoš 52 povezane