Povezane vesti
Vučić i Irinej nakon sastanka: Problemi u Crnoj Gori imaće rđave posledice
Srbija danas 31.12.2019
Sastanak počeo u 9 sati. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je razgovarao sa patrijarhom Irinejem o formiranju određene komisije da se vidi kako pravnički da se izađe pred svetske i međunarodne organizacije u vezi crnogorskog Zakona o slobodi… »
Patrijarh i predsednik se nadaju da će doći do smirivanja tenzija u Crnoj Gori
Beta video 31.12.2019
BEOGRAD - Patrijarh srpski Irinej ocenio je danas, nakon sastanka sa predsednikom Aleksandrom Vučićem, da se u Crnoj Gori dešavaju ``krupni dogadjaji`` i da su Srbi tamo u velikom problemu ali da on smatra da stvari treba smirivati i naći rešenje… »
Završen sastanak u Patrijaršiji: Vučić i Irinej o stavu Srbije o dešavanjima u Crnoj Gori
Telegraf 31.12.2019
Razgovarali smo o neophodnosti očuvanja crkava i manastira - istakao je predsednik Srbije. Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić i patrijarh srpski Irinej, sastali su se u Patrijaršiji, a kako je ranije najavljeno, jedna od glavnih tema bila je podrška… »
Vesti dana »

Dekan Fizičkog fakulteta predlaže Slavici Đukić Dejanović: Dođite i uhapsite ceo fakultet
Nova pre 1 satjoš 24 povezane

"Ovo je uzrok tragedije, zakoni bili samo na papiru": Makedonski javni tužilac otkrio uzrok požara u diskoteci smrti
Mondo pre 1 satjoš 55 povezanih

Održana sednica Skupštine Pančeva nakon incidenata, 48 tačaka dnevnog reda usvojeno bez rasprave
Nova pre 1 satjoš 19 povezanih