Povezane vesti
Rumunija, smrt i lekari: Zapalili pacijentkinju koja ima rak tokom operacije
Južne vesti 31.12.2019
Getty Images Hirurzi su upotrebili električni skalpel na mestu koje je prethodno očišćeno sredstvom na bazi alkohola (ilustracija) Šezdesetšestogodišnja pacijentinja u Rumuniji preminula pošto su je lekari zapalili za vreme operacije 22. decembra… »
Pacijentkinja u Rumuniji izgorela na operacionom stolu
Radio 021 31.12.2019
Šezdesetšestogodišnja pacijentkinja u Rumuniji je preminula nakon što je zadobila teške opekotine u požaru tokom operacije. Ministarstvo zdravstva Rumunije je saopštilo da je do incidenta došlo u bolnici Floreasca u Bukureštu kada su tokom… »
"Gorela je kao baklja": Rumunka otišla na rutinsku operaciju, a onda je zbog greške lekara 40 odsto njenog tela ugljenisano
Blic 31.12.2019
U bolnici u Bukureštu pacijentkinja je greškom lekara zadobila teške opekotine. Šezdesetšestogodišnjoj ženi trebalo je da operišu pankreas, a pošto je alergična na jod, dezifikovali su joj kožu lako zapaljivim sredstvom. Kada joj je lekar… »
Pacijentkinja zadobila opekotine u požaru tokom operacije karcinoma, pa preminula: Užas u Rumuniji
Telegraf 31.12.2019
Do nesreće je došlo jer su prilikom zahvata neadekvatno su korišćeni električni skalpel i sredstvo za dezinfekciju na bazi alkohola. Državljanka Rumunije stara 66 godina preminula je pošto je zadobila teške opekotine u požaru koji je izbio tokom… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 4 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 6 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 6 satijoš 1 povezana