Povezane vesti

Kovačević za "Novosti": Godinu ću pamtiti po osvajanju EP, prva želja u novoj je plasman na OI

Kovačević za "Novosti": Godinu ću pamtiti po osvajanju EP, prva želja u novoj je plasman na OI

Večernje novosti 01.01.2020
Bila je to jako napeta godina, puna pozitivnih i negativnih emocija. U Bariju smo igrali ispod našeg nivoa. I onda smo hteli da pokažemo da smo jedna od najboljih svetskih ekipa - priča Uroš. GODINU na izmaku pamtiće celog života. Uroš Kovačević… »
Kovač ne priznaje alibije: Idemo u Berlin po prvo mesto

Kovač ne priznaje alibije: Idemo u Berlin po prvo mesto

Mozzart sport 01.01.2020
Francuska prvi i najveći rival. Najbolji odbojkaški trener Evrope, selektor evropskih prvaka. Sa takvim priznanjima Slobodan Kovač je ispratio 2019. godinu, ali on je već okrenut narednim izazovima. I to već za koji dan kreće veliko iskušenje za… »
"I dalje mislim da sanjam,: Najozbiljnije!" Slobodan Kovač: Pun sam emocija! Kod nas nema skrivanja, Srbija mora da ide na…

"I dalje mislim da sanjam,: Najozbiljnije!" Slobodan Kovač: Pun sam emocija! Kod nas nema skrivanja, Srbija mora da ide na…

Sportal blic 01.01.2020
Selektor muške odbojkaške reperezentacije Srbije Slobodan Kovač rekao je uživa zbog svega onog što mu se desilo u 2019. godini, ali da i dalje mislim da je sve to san. Za samo mesec dana od preuzimanja odbojkaške reprezentacije Kovač je uspeo da… »

Vesti dana »