Povezane vesti
Mladić (21) hteo da zaustavi tuču ispred lokala, pa uboden u vrat
Alo 01.01.2020
Sve se odigralo ispred ulaza u klub! Mladić V. K (21) iz Žabljaka povređen je noćas, sat vremena posle ponoći, u tuči u jednom žabljačkom lokalu Prema saznanjima "Vijesti", on je uboden slomljenim staklom u predelu vrata. Ambasador Srbije rekao… »
Tuča u žabljačkom lokalu za doček Nove godine: Mladića uboli slomljenim staklom u vrat
Telegraf 01.01.2020
V. K. (21) je htno transportovan u pljevaljsku bolnicu. Mladić V. K (21) iz Žabljaka povređen je noćas, sat vremena posle ponoći, u tuči u jednom žabljačkom lokalu. Prema saznanjima "Vijesti", on je uboden slomljenim staklom u predelu vrata… »
Mladić uboden u vrat na Žabljaku, umalo poginuo u novogodišnjoj noći
Večernje novosti 01.01.2020
V. K. (21) posle lekarske intervencije u lokalnom Domu zdravlja prebačen je hitno u Opštu bolnicu u Pljevljima. Meštanin V. K. (21), teško je povređen sat iza ponoći tokom novogodišnje noći u tuči u jednom lokalu na Žabljaku. On je uboden… »
Užas na Žabljaku! Mladić uboden u vrat, umalo poginuo u novogodišnjoj noći
Srbija danas 01.01.2020
V. K. (21) posle lekarske intervencije u lokalnom Domu zdravlja prebačen je hitno u Opštu bolnicu u Pljevljima. Meštanin V. K. (21), teško je povređen sat iza ponoći tokom novogodišnje noći u tuči u jednom lokalu na Žabljaku. On je uboden… »
Vesti dana »

Poznati voditelj isprozivao Trampa: "Njegovom timu ne bi poverio ni da organizuje žurku iznenađenja"
Telegraf pre 3 satajoš 35 povezanih

Još tri žene žrtve požara u staračkom domu u Beogradu: Broj mrtvih sada 11
BBC News pre 9 satijoš 23 povezane

Nova etapa globalne trke za strateškim sirovinama – od Grenlanda do Ukrajine
RTS pre 2 satajoš 33 povezane

"Stiglo mi je pismo od nepoznate žene, kaže da je Danka tamo viđena..." Otac optuženog za ubistvo šokira
Telegraf pre 2 satajoš 32 povezane