Povezane vesti

"Pronašao je pušku i počeo da vitla njom": Uhapšen i vlasnik oružja iz kog je maloletnik ubio drugaricu na novogodišnjoj…

"Pronašao je pušku i počeo da vitla njom": Uhapšen i vlasnik oružja iz kog je maloletnik ubio drugaricu na novogodišnjoj…

Blic 03.01.2020
Bila je tiha, mirna i dobar đak. Pre par godina mi je preminuo suprug i ostala sam sa troje dece. Sve sam činila da ih izvedem na pravi put i da budu dobri ljudi, a eto šta se dogodilo. Čekali smo je da dođe kući za praznike, a dočekali ovo... Ovim… »
"Trebalo je da budemo zajedno za božić, a nje sada nema": Potresna ispovest majke tinejdžerke (15) koju je iz lovačke…

"Trebalo je da budemo zajedno za božić, a nje sada nema": Potresna ispovest majke tinejdžerke (15) koju je iz lovačke…

Blic 03.01.2020
Umesto da nam dođeš, da zajedno provedemo praznike, mi sada idemo na tvoj grob - jecala je naglas Jelica Petrović, majka petnaestogodišnje Sanje, koju je 30. decembra iz lovačke puške u selu Žutice usmrtio njen drug M. J. (16), koji je uhapšen i… »
Detalji krvave žurke u raškoj, Sanju (15) ubio metak iz puške: Momak (16) vitlao oružjem, nije znao da je napunjena

Detalji krvave žurke u raškoj, Sanju (15) ubio metak iz puške: Momak (16) vitlao oružjem, nije znao da je napunjena

Kurir 03.01.2020
Sanja P. (15) poginula je kada ju je, u selu Žutice kod Raške, iz lovačke puške slučajno upucao njen drugar M. J. (16). Nesreća se dogodila 31. decembra kada je maloletnik tokom žurke u kući uzeo oružje i neoprezno počeo da se igra njim. - Deca… »
Užasna tragedija: Igrao se lovačkom puškom, ubio drugaricu (15)!

Užasna tragedija: Igrao se lovačkom puškom, ubio drugaricu (15)!

Kurir 03.01.2020
U jednom trenutku M. J. je našao lovačku pušku. Držao je u rukama i nešto čačkao i onda se začuo pucanj. Metak je pogodio Sanju. Sanja Petrović (15) iz Blaca, koju je 30. decembra, hicem iz lovačke puške, ubio drug M. J. (16) u selu Žutice kod… »

Vesti dana »