Povezane vesti

Peruničić pred EP i duel sa Crnom Gorom: Isti smo narod

Peruničić pred EP i duel sa Crnom Gorom: Isti smo narod

Vesti online 03.01.2020
Selektor rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić izjavio je da je u ekipi vlada ozbiljnost i odgovornost pred predstojeće Evropsko prvenstvo. – Do početka Evropskog ćemo imati ozbiljna treninga, pa ćemo pokušati da ih iskoristimo… »
"Svetinje ne treba da se: Diraju!" Peruničić otvoreno o situaciji u Crnoj Gori, pa otkrio šta stvarno misli o Hrvatima

"Svetinje ne treba da se: Diraju!" Peruničić otvoreno o situaciji u Crnoj Gori, pa otkrio šta stvarno misli o Hrvatima

Sportal blic 03.01.2020
Uveliko traju pripreme rukometne reprezentacije Srbije za Evropsko prvenstvo koje će počinje za manje od nedelju dana. "Orlove" očekuju mečevi protiv Belorusije, Crne Gore i Hrvatske. , selektor reprezentacije Srbije rekao je da su igrači spremni… »
Peruničić o ciljevima na EP, ali i o naboju pred meč sa Crnom Gorom

Peruničić o ciljevima na EP, ali i o naboju pred meč sa Crnom Gorom

Sportske.net 03.01.2020
Selektor rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić rekao je danas da mu se ne svidja naboj koji postoji u Crnoj Gori jer je za njega to "jedan narod" i naveo da će igrače pred duel dve ekipe pokušati da zaštiti od svega. Selektor rukometne… »
Peruničić o Crnoj Gori: Mi smo jedan narod! Svetinje se ne diraju...

Peruničić o Crnoj Gori: Mi smo jedan narod! Svetinje se ne diraju...

Mondo 03.01.2020
"Govorili smo o situacijama u drugim timovima, dnevnicama i tako dalje. Ovi momci profita nemaju od reprezentacije, tu su zato što to vole i imaju veliku želju", kazao je Nenad Peruničić. "Govorili smo o situacijama u drugim timovima, dnevnicama i… »
Ne dirajte svetinje, mi smo isti narod: Peruničiću se ne sviđa naboj pred duel Srbije i Crne Gore!

Ne dirajte svetinje, mi smo isti narod: Peruničiću se ne sviđa naboj pred duel Srbije i Crne Gore!

Telegraf 03.01.2020
Selektor Orlova pred put u Francusku na završne pripreme pričao i o protivnicima na Evropskom prvenstvu. Selektor rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić izjavio je da je u ekipi vlada ozbiljnost i odgovornost pred predstojeće Evropsko… »
Peruničić pred EP i duel sa Crnom Gorom: Isti smo narod

Peruničić pred EP i duel sa Crnom Gorom: Isti smo narod

Dnevnik 03.01.2020
BEOGRAD: Selektor rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić izjavio je da je u ekipi vlada ozbiljnost i odgovornost pred predstojeće Evropsko prvenstvo. "Do početka Evropskog ćemo imati tri konkretna, ozbiljna treninga, pa ćemo pokušati da ih… »
Peruničić pred put u Francusku: Želja, volja i karakter je tu - ostavićemo srce na terenu

Peruničić pred put u Francusku: Želja, volja i karakter je tu - ostavićemo srce na terenu

Mozzart sport 03.01.2020
Rukometaši Srbije večeras protiv Francuske u Mecu (20.45, TV Arena sport 1) igraju pripremnu utakmicu pred početak EP. Rukometna reprezentacija Srbije krenula je put Francuske gde je očekuju dve pripremne utakmice na turniru "Zlatna liga". Prvi… »
Peruničić pred duel sa Crnom Gorom: Isti smo narod, moj stav je da se svetinje ne diraju!

Peruničić pred duel sa Crnom Gorom: Isti smo narod, moj stav je da se svetinje ne diraju!

Sportski žurnal 03.01.2020
„Iskreno, ne sviđa mi se ovaj naboj koji postoji, za mene je to jedan narod i moj stav je da se svetinje ne diraju. Momke ću pokušati maksimalno da zaštitim od svega“. Selektor rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić izjavio je da je u… »

Vesti dana »