Povezane vesti

Jovanović: Želja mi je da u Srbiji bude demokratija i da završim šta sam započeo

Jovanović: Želja mi je da u Srbiji bude demokratija i da završim šta sam započeo

N1 Info 03.01.2020
Novinar portala Žig info, kojem je u decembru 2018. godine spaljena kuća, rekao je u intervjuu za N1 da mu se život promenio i da više nije osoba kakva je ranije bio. Želja mu je da u Srbiji zavlada demokratija, da bude slobode medija i da ga… »
"Više nemam svoj mir": Jovanović: Nemam više uspomene iz prošlosti, drage fotografije svojih predaka

"Više nemam svoj mir": Jovanović: Nemam više uspomene iz prošlosti, drage fotografije svojih predaka

Blic 03.01.2020
Novinar portala Žig info, kojem je u decembru 2018. godine spaljena kuća, ispričao je da mu se život promenio i da više nije osoba kakva je ranije bio. Želja mu je da u Srbiji zavlada demokratija, da bude slobode medija i da ga posluži zdravlje da… »
"Čestitka" novinaru iz opštine Grocka: Jovanović prvo dobio rešenje da plati porez za spaljenu kuću, a sad mu je stigla i…

"Čestitka" novinaru iz opštine Grocka: Jovanović prvo dobio rešenje da plati porez za spaljenu kuću, a sad mu je stigla i…

Blic 02.01.2020
Novinar portala "Žig info" Milan Jovanović, kom je pre više od godinu dana zapaljena kuća, ponovo se, kaže, našao u nezavidnoj poziciji. Naime, iz opštine Grocka mu je stigla opomena da mora da plati porez od 13.000 dinara za spaljenu kuću, a iako… »

Vesti dana »