Povezane vesti

Dule Vujošević otkrio - čemu simpatije Ostoji Mijailoviću, ali ne i Trinkijeriju, kako je oteran iz Partizana...

Dule Vujošević otkrio - čemu simpatije Ostoji Mijailoviću, ali ne i Trinkijeriju, kako je oteran iz Partizana...

Sportske.net 03.01.2020
Legendarni trener "crno-belih" otvorio dušu. Proslavljeni trener Partizana Duško Vujošević je u opširnom intervjuu za Mondo otkrio zbog čeka ima simpatije prema predsedniku "crno-belih" Ostoji Mijailoviću, ali ne i prema treneru Andrei… »
Vujošević o strancima u Partizanu: U svakom smislu može da ima opravdanje ako se uzme titula

Vujošević o strancima u Partizanu: U svakom smislu može da ima opravdanje ako se uzme titula

Mozzart sport 03.01.2020
"´Ajde, sa određenim simpatijama, do određenog nivoa, gledam i na Ostoju (Mijailovića, predsednika KK Partizan), jer znam da je partizanovac i da se bori na svoj način i svojim nekim vezama da obezbedi dodatni deo sredstava. Ali, tu mora da se bude… »
Emotivna ispovest Duška Vujoševića: Kako su me oterali iz Partizana i šta sam zamerio Trinkijeru, ali nikada nisam navijao…

Emotivna ispovest Duška Vujoševića: Kako su me oterali iz Partizana i šta sam zamerio Trinkijeru, ali nikada nisam navijao…

Večernje novosti 03.01.2020
Meni je život prošao služeći Partizanu, voleo bih da dođem zbog nekih ljudi koji su mi jako dragi tamo, ali kako da vam kažem…, kaže proslavljeni stručnjak. Bio je miljenik Grobara, poslednje atome snage je ostavio u Humsku. A onda je preko… »

Vesti dana »