Povezane vesti

"Ona je počela normalno da priča, jede i spava": Konzilijum lekara ipak doneo odluku da Monika Karimanović ostane u bolnici…

"Ona je počela normalno da priča, jede i spava": Konzilijum lekara ipak doneo odluku da Monika Karimanović ostane u bolnici…

Večernje novosti 04.01.2020
Policija i nakon više od dve nedelje nastavlja intenzivnu potragu za više puta osuđivanim silovateljem. Monika K. (12), koja je 29. decembra nađena nakon što ju je oteo i deset dana mučio Ninoslav Jovanović (46), zloglasni Malčanski Berberin, do… »
Šesnaesti dan potrage za Ninoslavom Jovanovićem

Šesnaesti dan potrage za Ninoslavom Jovanovićem

RTS 04.01.2020
Policija šesnaesti dan traga za osuđivanim silovateljem Ninoslavom Jovanovićem osumnjičenim da je oteo devojčicu Moniku Karimanović iz Suvog Dola kod Niša. Policija i Žandarmerija pretražuju područje oko Niša, Knjaževca i Svrljiga. Devojčica… »
Potraga za otmičarem devojčice nastavlja se i 16. dan

Potraga za otmičarem devojčice nastavlja se i 16. dan

N1 Info 04.01.2020
Policija već šesnaesti dan traga za osuđivanim silovateljem Ninoslavom Jovanovićem, osumnjičenim da je oteo devojčicu Moniku Karimanović (12) iz Suvog Dola kod Niša. Policija i Žandarmerija pretražuju područje oko Niša, Knjaževca i Svrljiga… »
Šesnaesti dan potrage za Ninoslavom Jovanovićem

Šesnaesti dan potrage za Ninoslavom Jovanovićem

Radio 021 04.01.2020
Policija i žandarmerija i dalje, 16. dan zaredom, tragaju za Ninoslavom Jovanovićem, koji je oteo devojčicu Moniku Karimanović. Mediji iz dana u dan izveštavaju da se "obruč sužava", a ministar policije Nebojša Stefanović juče je na radnom… »
"Zaključavamo decu u kuće, za doček nismo smeli da idemo nigde": Meštani rodnog sela Malčanskog berberina žive u strahu…

"Zaključavamo decu u kuće, za doček nismo smeli da idemo nigde": Meštani rodnog sela Malčanskog berberina žive u strahu…

Blic 03.01.2020
U strahu smo svi, pogotovo majke koje imaju žensku decu. Iz kuće ne izlazimo. Svi su pod ključem, kapije su zatvorene... Izašla sam nakratko do prodavnice, rekla sam mužu ako me nema za 10 minuta, da krene da me traži. Ovim rečima jedna meštanka… »
Stefanović poručio: Pronaći ćemo zločinca iz Malče

Stefanović poručio: Pronaći ćemo zločinca iz Malče

Večernje novosti 03.01.2020
Priča o navodnom pokušaju otmice još jedne devojčice dodatno uznemirila Nišlije. MINISTAR policije Nebojša Stefanović prisustvovao je radnom doručku sa pripadnicima MUP koji već dve nedelje, danonoćno, tragaju za kidnaperom i višestrukim… »

Vesti dana »