Povezane vesti

Troicki dominirao u dublu: Maksimalna pobeda Srbije na ATP Kupu

Troicki dominirao u dublu: Maksimalna pobeda Srbije na ATP Kupu

Telegraf 04.01.2020
Siguran start naše selekcije protiv Južne Afrike. Teniseri Srbije pobedili su Južnu Afriku i u dublu 6:3, 6:2 i ostvarili maksimalnu pobedu (3-0) u duelu sa ovom reprezentacijom na ATP Kupu u Brizbejnu. Posle pobeda Dušana Lajovića i Novaka… »
Teško sam čitao servise, dobro da sam izdržao: Đoković iskreno o velikoj borbi sa Andersonom

Teško sam čitao servise, dobro da sam izdržao: Đoković iskreno o velikoj borbi sa Andersonom

Telegraf 04.01.2020
Srbija je opravdala ulogu favorita, ali su Južnoafrikanci "skupo prodali kožu" Najbolji srpski teniser Novak Đoković bio je iznenađen kako je izdržao napade motivisanog Kevina Andersona u drugom meču Srbije i Južne Afrike na ATP kupu u Brizbejnu… »
Besan kao nikad: Đoković mahao reketom ka navijačima, Troicki morao da ga smiruje /video/

Besan kao nikad: Đoković mahao reketom ka navijačima, Troicki morao da ga smiruje /video/

Sputnik 04.01.2020
U dramatičnom finišu prvog seta drugog meča ATP kupa u duelu Srbije i Južne Afrike, Novak Đoković je nakon 75 minuta osvojio ovaj deo meča, ali tek nakon velike svađe. Najpre sa sudijom Lajanijem, a zatim i sa svojim navijačima, koji su u tim… »
Đoković u spektakularnom trileru dobio Andersona: Srbija pobedom počela ATP Kup!

Đoković u spektakularnom trileru dobio Andersona: Srbija pobedom počela ATP Kup!

Telegraf 04.01.2020
Kakav meč u Brizbejnu posle dva sata i dvadeset minuta. Najbolji srpski teniser Novak Đoković pobedio je Kevina Anderson sa 7:6, 7:6 u drugom meču grupe A u kom se sastaju reprezentacije Srbije i Južne Afrike na ATP kupu u Brizbejnu. Trideset… »
Idemo! Hit reakcija Đokovića kada je Lajović uzeo napet drugi set

Idemo! Hit reakcija Đokovića kada je Lajović uzeo napet drugi set

Telegraf 04.01.2020
"Zarežao je" Novak. Srpski teniseri u subotu igraju meč prvog kola grupe A na ATP Kupu u Brizbejnu protiv Južne Afrike, a "led" je na novom takmičenju prvi probio Dušan Lajović u meču protiv Lojda Herisa (3:6, 7:6, 6:3). Ovaj meč je pomno pratio… »
Lajović oduševljen publikom u Brizbejnu: Ne bih mogao bez njih, kao da igramo Dejvis kup

Lajović oduševljen publikom u Brizbejnu: Ne bih mogao bez njih, kao da igramo Dejvis kup

Telegraf 04.01.2020
Duci se posle svoje teške pobede uzda i u Đokovića. Srpski teniser Dušan Lajović zahvalio je publici na velikoj podršci u Brizbejnu i kazao da bez podrške sa tribina ne bi mogao da preokrene meč protiv Lojda Herisa iz Južne Afrike. - Delovalo je… »
Monfis i Per doneli Francuskoj prvu pobedu: Srbija protiv Južnoafrikanaca juri Trikolore

Monfis i Per doneli Francuskoj prvu pobedu: Srbija protiv Južnoafrikanaca juri Trikolore

Telegraf 04.01.2020
Singl je presudio. Teniska reprezentacija Francuske pobedila je Čile sa 2-1 u prvom kolu grupe A ATP kupa u Brizbejnu i time je izbila na prvo mesto u grupi u kojoj su još i Srbija i Južna Afrika. Naša reprezentacija protiv Južne Afrike igra svoj… »

Vesti dana »