Povezane vesti

"Traži me po gradu": Milica Dabović progovorila o nekadašnjem partneru sa kojim je preživela pakao

"Traži me po gradu": Milica Dabović progovorila o nekadašnjem partneru sa kojim je preživela pakao

Blic 04.01.2020
Milica Dabović preživela je horor kada ju je pretukao nekadašnji partner Simon, sa kojim je potom završila svaku komunikaciju. Ipak, Milica tvrdi da je Simon sada ponovo traži. - Ja nisam bila žrtva jednom, nego 20 puta. Posle drugog, trećeg… »
Milica Dabović: Ja nisam bila žrtva jednom, nego 20 puta!

Milica Dabović: Ja nisam bila žrtva jednom, nego 20 puta!

Svet plus 04.01.2020
Pre par godina srpsku javnost je šokirala vest da je košarkašica Milica Dabović žrtva nasilja. Nju je u njenom stanu pretukao bivši partner Simon Šiklić, nakon čega je reagovala policija. Ja nisam bila žrtva jednom, nego 20 puta! Milica Dabović… »
Bivši Milicu još uvek ne ostavlja na miru? Košarkašica vrišteći dozivala majku kad joj je pretio nožem?!

Bivši Milicu još uvek ne ostavlja na miru? Košarkašica vrišteći dozivala majku kad joj je pretio nožem?!

Kurir 04.01.2020
Vest da je Milicu Dabović u njenom stanu pretukao bivši partner Simon Šiklić izazvala je ogroman šok javnosti. Košarkašica je tek kasnije uspela da uplovi u drugu romansu i ostvari se kao majka, ali Simon ne prestaje sa pokušajima da ponovo stupi… »

Vesti dana »