Повезане вести
Велики број Нишлија у молитвеној шетњи за одбрану светиња у Црној Гори
Бета 04.01.2020
НИШ, 4. јануара 2020. (Бета) - Велики број градјана Ниша присуствовао је вечерас молебану у храму Светог цара Константина и царице Јелене у знак "молитвене подршке обесправљеном и страдајућем свештенству, монаштву и верном… »
Ниш: Молебан и крсни ход за одбрану светиња у Црној Гори
Данас 04.01.2020
Епархија нишка Српске православне цркве позвала је вернике да се данас у 17 часова окупе на молебану у храму Светог цара Константина и царице Јелене и да потом крену у крсни ход ради молитвене подршке свештенству, монаштву и… »
Вести дана »
"За поступак легализације пријављено више од 45.000 објеката" Софронијевић: Врло је једноставна процедура
Блиц пре 5 сатијош 1 повезана
Студенти Правног факултета обележили годину дана од почетка блокаде овог факултета: Говор испред Председништва, подршка тужиоцима
Данас пре 1 сатјош 1 повезана
Укида се ово стајалиште у Београду Измене трају све до фебруара, ево шта је са линијама јавног превоза
Блиц пре 1 сатјош 1 повезана
Пијан ударао сестру у главу, па насрнуо на оца: Ужас у Обреновцу, мушкарац (29) ухапшен због породичног насиља
Блиц пре 4 сатијош 3 повезане



