Povezane vesti
Skandal u Hrvatskoj: U bolnici pokušali da sakriju činjenicu da je prvorođena beba u 2020. godini bila romske nacionalnosti
Blic 04.01.2020
Saborski zastupnik romske nacionalne manjine u Hrvatskoj, Veljko Kajtazi objavio je da je bolnica u Čakovcu, zajedno s predstavnicima Međimurske županije, prikrila činjenice i obmanula javnost o prvorođenom detetu ove godine u toj županiji, odnosno, da… »
Skandal u Hrvatskoj! Bolnica preskočila prvorođeno romsko dete, pokloni uručeni drugorođenoj bebi
Srbija danas 04.01.2020
Poslanik u Hrvatskom saboru i zastupnik romske manjine Veljko Kajtazi optužio je županijsku bolnicu u Čakovcu da je, zajedno s Međimurskom županijom, ignorisala prvorođeno dete roditelja Roma, a u medijima i na zvaničnoj Fejsbuk stranici postavila je… »
Vesti dana »
Održana sednica Štaba za vanredne situacije zbog suše i elektroenergetskog sistema
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 38 povezanih
Srbija pod udarom jakog toplotnog talasa, temperature dostižu 40 stepeni
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 62 povezane
STIGAO UNUK! Porodila se ćerka Suzane Mančić, u pola noći sestra je tajno odvela u porodilište – evo koje staro srpsko ime nosi dečak!
Svet & Skandal pre 1 satjoš 27 povezanih
Pregovori SAD i Irana: Tramp otkazao napad, Teheran demantuje direktne razgovore
Naslovi.ai pre 52 minutajoš 27 povezanih



