Povezane vesti

Još traje Zvezdino ćutanje o odlasku Marina, ali zato se on oglasio!

Još traje Zvezdino ćutanje o odlasku Marina, ali zato se on oglasio!

Sportske.net 06.01.2020
Još uvek nema reakcija iz Crvene zvezde povodom odlaska kapitena Marka Marina u Al Ahli, ali iskusni vezista se već obratio navijačima crveno-belih. Jučerašnji transfer dana bio je neočekivani odlazak Marka Marina iz Crvene zvezde u saudijski Al… »
Kako je Marin slomio srca navijačima: Crvena zvezda je ostala bez majstora i to će teško nadoknaditi /video/

Kako je Marin slomio srca navijačima: Crvena zvezda je ostala bez majstora i to će teško nadoknaditi /video/

Sportal blic 06.01.2020
Doskorašnji fudbaler Crvene zvezde, Marko Marin, karijeru će nastaviti u Al Ahliju nakon što je ozvaničen transfer od kojeg će crveno-beli zaraditi 1.700.000 evra. Zvezdini navijači ostali su u šoku kada su u nedelju ujutru čuli vest koju nisu… »
Marin: Ispunio sam dečačke snove, vreme za novi izazov

Marin: Ispunio sam dečačke snove, vreme za novi izazov

N1 Info 06.01.2020
Doskorašnji kapiten Crvene zvezde Marko Marin oprostio se od navijača posle godinu i po dana provedenih u Ljutice Bogdana, pred novu stranicu karijere. - Proveo sam godinu i po dana u klubu koji volim od rođenja. Godinu i po predivnih dana. Igrao sam… »
Srceparajuća poruka marka marina: Bivši kapiten Zvezde se oprostio emotivnim rečima: "omogućili ste mi da ispunim dečački…

Srceparajuća poruka marka marina: Bivši kapiten Zvezde se oprostio emotivnim rečima: "omogućili ste mi da ispunim dečački…

Sportal blic 05.01.2020
Bivši fudbaler Crvene zvezde Marko Marin zahvalio se klubu i navijačima na prethodnih godinu i po dana tokom kojih je sa Zvezdom osvojio jednu titulu i dvaput igrao Ligu šampiona. karijeru nastavlja u, a na rastanku se putem društvenih mreža zahvalio… »

Vesti dana »