Povezane vesti

Priština bi da otme našu baštinu, Srbi čvrst orah kad se ujedine

Priština bi da otme našu baštinu, Srbi čvrst orah kad se ujedine

Politika 06.01.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da ne bi isključio mogućnost da i Priština pribegne donošenju sličnog zakona kakav je o slobodi veroispovesti donela Crna Gora, ali je poručio da je naš narod kad je jedinstven tvrd orah i žilav… »
Srpska opozicija zadovoljna pobedom Milanovića, Vučić čestitao hrvatskom kolegi

Srpska opozicija zadovoljna pobedom Milanovića, Vučić čestitao hrvatskom kolegi

N1 Info 06.01.2020
Reakcije na izbor Zorana Milanovića, u Srbiji su prilično mlake. Iz redova vladajuće većine gotovo da nema komentara, dok deo opozicije, uz čestiku, poručuje da je to pobeda demokratskih snaga. Izvor: N1 Pobeda Zorana Milanovića na predsedničkim… »
"Kad Milo bude spreman, ja ću da razgovaram": Vučić o kontaktima sa crnogorskim predsednikom

"Kad Milo bude spreman, ja ću da razgovaram": Vučić o kontaktima sa crnogorskim predsednikom

Blic 06.01.2020
Kad god Milo Đukanović bude bio spreman da razgovara, ja sam spreman za to, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić, uz opasku da ne zna kako će se čitava situacija završiti. On je ovako odgovorio na pitanje o tome da li je razgovarao sa… »
Vučić: Milo Đukanović ima otvoren poziv da dođe u Srbiju

Vučić: Milo Đukanović ima otvoren poziv da dođe u Srbiju

Vesti online 06.01.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ne zna kako će se završiti situacija u Crnoj Gori zbog stupanja na snagu Zakona o slobodi veroispovesti. On je naglasio da se nada miru i poručio da je spreman da razgovara sa predsednikom Crne Gore… »
Vučić uživo iz vile Mir: Sa Milom se nisam čuo, trenutno nije u regionu ali kad bude želeo da razgovara, ja sam spreman!

Vučić uživo iz vile Mir: Sa Milom se nisam čuo, trenutno nije u regionu ali kad bude želeo da razgovara, ja sam spreman!

Kurir 06.01.2020
Liderima stranaka u CG nisam ništa savetovao, samo sam ih saslušao. Davno sam naučio da nikoga ne treba da savetujem... BEOGRAD - Sa Milom se nisam čuo, liderima političkih stranaka u Crnoj Gori nisam ništa nisam savetovao. Ja sam tu da ih saslušam… »
Vučić: Nisam se čuo sa Đukanovićem, spreman sam da razgovaram o svemu

Vučić: Nisam se čuo sa Đukanovićem, spreman sam da razgovaram o svemu

RTS 06.01.2020
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da bi voleo da se razume koliko je nezadovoljstvo srpskog naroda u Crnoj Gori, ali da nije davao savete političkim liderima Srba. Poručio je da je spreman da razgovara sa Milom Đukanovićem i da crnogorski… »
Vučić: Želimo dobre odnose sa Crnom Gorom ali nećemo kriti da vidimo probleme našeg naroda

Vučić: Želimo dobre odnose sa Crnom Gorom ali nećemo kriti da vidimo probleme našeg naroda

Beta 06.01.2020
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da Srbija želi da gradi dobre odnose sa Crnom Gorom ali da više neće kriti da vidi sa kojim se problemima suočava srpski narod u toj zemlji. Nakon susreta sa decom iz Hrvatske u vili Mir, Vučić je rekao da se… »
Vučić: Ne isključujem mogućnost da na Kosovu usvoje zakon sličan crnogorskom

Vučić: Ne isključujem mogućnost da na Kosovu usvoje zakon sličan crnogorskom

Slobodna Evropa 06.01.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ne bi isključio mogućnost da kosovske vlasti usvoje zakon sličan crnogorskom o slobodi veroispovesti. "Vidim to kroz pripremu, kroz njihove udžbenike. Kampanja je već više godina, govori se o… »

Vesti dana »