Povezane vesti

Vučić:Sa Đukanovićem spreman sam da razgovaram

Vučić:Sa Đukanovićem spreman sam da razgovaram

Studio B 06.01.2020
Ne znam kako će se situacija u Crnoj Gori, zbog stupanja na snagu Zakona o slobodi veroispovesti, završiti, rekao je predsednik Vučić i istakao da se nada miru i da je spreman da razgovara sa predsednikom Crne Gore Milom Ðukanovićem, kada on bude… »
Vučić: Đukanović ima otvoren poziv da dođe u Srbiju

Vučić: Đukanović ima otvoren poziv da dođe u Srbiju

Sputnik 06.01.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da ne zna kako će se završiti situacija u Crnoj Gori zbog stupanja na snagu Zakona o slobodi veroispovesti, ali je istakao da se nada miru i poručio da je spreman da razgovara sa predsednikom Crne… »
"Kada Milo bude bio spreman, razgovaraćemo" Vučić o odnosu sa crnogorskim predsednikom

"Kada Milo bude bio spreman, razgovaraćemo" Vučić o odnosu sa crnogorskim predsednikom

Srbija danas 06.01.2020
Vučić je rekao da zna da Đukanović ovih dana nije u regionu, i da se nije čuo sa njim. Kad god Milo Đukanović bude bio spreman da razgovara, ja sam spreman za to, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je ovako odgovorio na pitanje o tome… »
Ima otvoren poziv da dođe u Srbiju: Vučić poručio da je spreman da razgovara sa Đukanovićem

Ima otvoren poziv da dođe u Srbiju: Vučić poručio da je spreman da razgovara sa Đukanovićem

Telegraf 06.01.2020
On je najavio da će Srbija sa Crnom Gorom gledati da gradi dobre odnose, ali i da nema sumnje da će ukazivati na muke i probleme sa kojima se suočava naš narod. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da ne zna kako će se situacija u… »

Vesti dana »