Povezane vesti
Radnički doveo drugo pojačanje ove zime: Nemanja Subotić novi je član Nišlija
Sportal blic 06.01.2020
Iskusni srpski vezista Nemanja Subotić novi je fudbaler Radničkog, saopštio je niški klub. Subotić stiže iz Kazahstana, gde je igrao za Taraz, a prethodno je nastupao za Budućnost iz Dobanovaca, Bežaniju, Vojvodinu i slovački Sered. - Nakon godinu dana… »
Radnički doveo novo pojačanje, Subotić na "Čairu"
Sportske.net 06.01.2020
Srpski fudbaler Nemanja Subotić potpisao je ugovor s Radničkim i tako postao drugo pojačanje za nastavak sezone, saopštio je danas taj klub. Srpski fudbaler Nemanja Subotić potpisao je ugovor s Radničkim i tako postao drugo pojačanje za nastavak sezone… »
Radnički doveo drugo pojačanje, dokazao se u Vojvodini
Mozzart sport 06.01.2020
Nemanja Subotić zvanično na Čairu. Mario Maslać je otvorio seriju dolazaka pred kraj 2019, a drugo pojačanje Radničkog je Nemanja Subotić. U pitanju je 27-godišnji centralni vezni koji je na Čair stigaop bez obeštećenja, pošto mu je istekao ugovor sa… »
Vesti dana »
Ogromna tuga! Dragan Lazić je iza sebe ostavio suprugu i ćerke: Tragično stradao u 32. godini
Telegraf pre 1 satjoš 14 povezanih
Đilas u intervjuu: SSP na lokalnim izborima u četiri opštine, povukla se iz Smederevske Palanke
Beta pre 1 satjoš 1 povezana
Prva nedelja rata u Iranu koštala SAD 11,3 milijarde dolara, druga je u toku
Beta pre 59 minutajoš 2 povezane
CNN: Rusija daje Iranu savete kako da koristi dronove na osnovu iskustva iz Ukrajine
Danas pre 8 satijoš 1 povezana




