Povezane vesti

Šakota pogovorio o ''Đenkinom'' odlasku, šta se, zapravo, dogodilo?

Šakota pogovorio o ''Đenkinom'' odlasku, šta se, zapravo, dogodilo?

Sportske.net 06.01.2020
Da li je sada nešto jasnije? Crvena zvezda je večeras ostvarila još jednu veoma ubedljivu pobedu, ovoga puta u ABA ligi protiv Krke (101:77). Kako je sinoć i najavljeno u medijima, trener crveno-belih Dragan Šakota nije mogao da računa na Čarlsa… »
Veoma šturo objašnjenje: Evo šta je Šakota rekao o odlasku Đenke u Ameriku…

Veoma šturo objašnjenje: Evo šta je Šakota rekao o odlasku Đenke u Ameriku…

Hot sport 06.01.2020
Crvena zvezda je ubedljivo savladala Krku iz Novog mesta u 14. kolu ABA lige, a Dragan Šakota je potom odgovarao na pitanja novinara. U centru pažnje je svakao bio odlazak Čarlsa Dženkinsa u Ameriku. Trener Dragan Šakota dao je pomalo štur odgovor… »
Šakota o odlasku Dženkinsa: Ako je klub odlučio da ga pusti, ne ulazim u njegove probleme

Šakota o odlasku Dženkinsa: Ako je klub odlučio da ga pusti, ne ulazim u njegove probleme

Telegraf 06.01.2020
Trener Zvezde poštuje odluku kluba, ali i privatnost svog igrača. Trener košarkaša Crvene zvezde Dragan Šakota odgovorio je na pitanje o Čarlsu Dženkinsu, na konferenciji posle utakmice i pobede nad Krkom. Šakota kaže da je ključ ubedljive… »
Zašto je Dženkins otišao u Ameriku? "Videćemo brzo sve detalje!"

Zašto je Dženkins otišao u Ameriku? "Videćemo brzo sve detalje!"

Mondo 06.01.2020
Trener crveno-belih odgovarao na pitanje o odsutnom beku. "Imam informaciju koju imam... Videćemo". Trener crveno-belih odgovarao na pitanje o odsutnom beku. "Imam informaciju koju imam... Videćemo". Vest da je Čarls Dženkins iznenada napustio Zvezdu… »

Vesti dana »