Povezane vesti
Petogodišnji Aleksa našao zlatnik u božićnoj česnici (foto/video)
Niške vesti 06.01.2020
Aleksu je na lomljenje česnice u parku Svetog Save doveo tata Negovan. „Nikada do sada nismo imali sreću da nađemo dukat u česnici. Predivan je osećaj biti jedan od srećnika ove badnje večeri, rekao je Negovan Кrstić, koji sa porodicom živi u Rentgenovoj… »
Paljenje badnjaka, česnica od 100 kg i prvi pronađani dukat u Svetosavskom parku [foto]
Južne vesti 06.01.2020
Česnicu tešku oko 100 kg, večeras su tradicionalno lomile Nišlije isred Crkve Svetog cara Konstantina i carice Jelene, a prvi od 3 dukata otišao je u ruke 5-godišnjeg mališana. Građani su okupljeni oko vatre badnjaka slušali molitvu i gledali vatromet… »
Vesti dana »
Kimi Antoneli slavio na Velikoj nagradi Kanade: Katastrofa za Rasela, Hamilton zauzeo drugo, a Ferštapen treće mesto
Dnevnik pre 4 satijoš 5 povezanih
Vremenska prognoza za 25. maj: Sunčano i toplo, uz najvišu dnevnu temperaturu do 31 °C
Mondo pre 6 minutajoš 1 povezana
Olimpijakos prvak Evrope posle 13 godina, Real pao u drami atinskog finala (VIDEO)
Danas pre 6 satijoš 2 povezane
Đoković srušio još jedan Federerov rekord, pa "bocnuo" i Monfisa: "Morao sam..."
B92 pre 5 satijoš 2 povezane

![Paljenje badnjaka, česnica od 100 kg i prvi pronađani dukat u Svetosavskom parku [foto]](https://nstatic.net/img/logo/s/juzne-vesti.png)

